fbpx

24 שעות: 0778044177

מערכות עיסוי וטיפול בריאותי בג'קוזי ספא של הוטספרינג Hotspring

התחום של טיפול בריאותי על ידי מערכות עיסוי בג'קוזי ספא של הוטספרינג HotSpring , מציב את מערכות הג'קוזי של החברה בחזית הטכנולוגיה , כמובילה עולמית בתחום , עם עיצוב ייחודי של המסאז'רים עם פטנטים רשומים וכמובן ה Moto Massage מוטו מסאג' , שהיא מערכת העיסוי היחידה כיום בעולם מערכות הג'קוזי , שמבצעת עיסוי בתנועה רצופה על הגב ועמוד השדרה , בעזרת זרועות מיוחדות הפועלות על מנגנון של אוויר ומים , שאר המסאג'רים (ג'טים) מבצעים פעולות של שיאצו ומחקות תנועות ידיים של עיסוי מקצועי, על קבוצות השריר של המשתמשים במערכת הג'קוזי ספא . לפניכם מוצגת כאן תמונת מיפוי מיוחדת של אזורי הגוף מלווה בהסברים כיצד סוגי המסאז'רים השונים עובדים על אזורים שונים בגוף המטופלים :

תיאור של הג'טים והמסאז'רים של HotSpring המופיעים בתרשים למעלה .

מוטו מסאג' – Moto Massage Dx .

מערכת עיסוי ייחודית בעולם הג'קוזי ספא, של חברת הוטספרינג עם פטנט רשום בארצות הברית. שתי זרועות עולות ויורדות לאורך הגב ועמוד השדרה , עם טכנולוגיה חכמה של מים ואוויר , המעניקות עיסוי רפואי במים לאורך הגב ומשחררות מתח וכאבים בשרירי הגב . ניתן לווסת את מערכת העיסוי בג'קוזי לעוצמות שונות לפי הצורך של המשתמש , כאשר ניתן לכוון גם לעוצמה שנותנת רגיעה מפנקת למשתמשים וגם טיפול אינטנסיבי לפי הצורך . מערכת מאוד אמינה המחזיקה הרבה שנים ברצף ללא צורך בטיפול שותף , עם מאות עדויות של לקוחות מרוצים . מערכת המסאג' מותקנת על ידי חברת הוטספרינג HotSpring בכל דגמי סדרת ההיילייף HighLife וגם בשנים מתוך הדגמים של סדרת הוטספוט HotSpot , שני הדגמים הם TX ו SX .

ג'אט מסאג' – SOOTHINGSTREAM® JET

ג'אט מיוחד עם מבנה זרימה כפול . מקדימה 12 יציאות המפזרות זרם רחב , המקל על מטח שרירים באזור הגב והשכמות . מאחורי המבנה הקדמי , בשכבה הפנימית ישנו מנגנון מיוחד שיוצר תנועה סיבובית עבור 12 היציאות הקדמיות של הג'אט , פעולה המזרימה את הדם בצורה מעגלית באזור הגב והשכמות ועוזרת להרפיית רקמות השרירים . הג'טים האלו מומלצים במיוחד אחרי פעילות איכותית עם המוטו מסאג' Moto Massage ומשלימים את התנועה הרציפה שלו על אזור הגב עם תנועת הרפיה מעגלית לשרירים . את המסאג'ר ניתן למצוא בסדרת HighLife של HotSpring .

ג'אט מסאג' –ROTARY HYDROMASSAGE JET

ג'אט עם מבנה פרופלור ייחודי בעל תנועה סיבובית ופתחי יציאה משופעים ,מדמים פעולה של טיפול שיאצו , מספקים עיסוי עמוק לרקמות השריר ומקלים על מתח באזורים ממוקדים . ניתן לשלוט על עוצמת העיסוי דרך מגוון אפשרויות של סיבוב הטבעת המקיפה את הג'אט שמשמשת מעין ווסת זרימה , ידית פיקוד באזור הישיבה של עמדת המנוחה המכילה את הג'טים ודרך שלט הפיקוד המרכזי של מערכת הג'קוזי ספא . את המסאג'ר ניתן למצוא בסדרת HighLife  ובוריאציות דומות בדגמי LimeLight ודגמי HotSpot של HotSpring
ג'אט מסאג' – ROTARY PRECISION® JETS

הג'אט הייחודי הזה מתפקד כמו אצבעות ידיים בעיסוי מקצועי , על ידי פעולה מיוחדת עם רטט עדין מתמקד , באזורים עדינים ורגישים כמו מפרק כף היד . המסאג'ר מהסוג הזה מותקן בכיסא הקפטן בדגם האנווי Envoy הדגם הוא חלק מסדרת HighLife של HotSpring .

ג'אט מסאג' -DIRECTIONAL HYDROMASSAGE JET

הג'אט העוצמתי הזה מתכוונן ישירות לאזורים שהמשתמש רוצה בהם זרם חזק וממוקד לאזור אחד . מכוונים את הג'אט בזווית הרצויה ונהנים מזרם חזק ועוצמתי . ניתן בעזרת הטבעת שמסביב לג'אט לווסת עת העוצמה של זרימת המים וגם בידית הפיקוד באזור המושב של הג'אט וכמו כן בשלט הפיקוד המרכזי . את המסאג'ר ניתן למצוא בסדרת HighLife  ובוריאציות דומות בדגמי LimeLight ודגמי HotSpot של HotSpring

ג'אט מסאג' -HYDROSTREAM®JETS

הג'אט הזה נותן זרם ישיר ורציף שמרגיע אזורים שונים בגב בצורה ממוקדת וניתן לכוונן אותו בזוויות שונות לפי הצורך של המשתמש . ניתן לווסת את עוצמת הזרם שלו עם סיבוב הטבעת שמסביב לג'אט , כמו כן דרך ידית השליטה הנמצאת באזור המושב שבו מותקן הג'אט ודרך שלט הפיקוד המרכזי של מערכת הג'קוזי ספא . המסאג'ר הזה קיים במערכות מסדרת HighLife מסדרת LimeLight ומסדרת HotSpot של Hotspring .

ג'אט מסאג' -DIRECTIONAL PRECISION®JET

הג'אט הזה מקל על מטח באיזורים ממוקדים מאוד באזור הגב הצוואר והכתפיים , ניתן לכוון את הג'ט עצמו בצורה פשוטה ויעילה על ידי שינוי הזווית של פתח יציאת המים בג'אט . נמצא בכל שלושת הסדרות של מערכות הג'קוזי ספא של הוטספרינג HotSpring . הג'אט הזה משולב גם בתור שורה של 4 ג'טים או מספר שונה בכדי לתת טיפול משלים לאיזור גב עליון וצוואר בחלק ממערכת עיסוי או קבוצה מיוחדת של ג'טים הנמצאים בחלק האמצעי והתחתון של מושב או מיטת העיסוי במערכות הג'קוזי ספא של הוטספרינג כפי שניתן לראות כאן בתמונה :