fbpx

24 שעות: 0778044177

מדוע מומלץ לקנות ולהשתמש במערכות ספא של ®HotSpring?

only hotspring - buy - Circle_SMALL80מערכת ספא מספקת שילוב רב עוצמתי של עיסוי ומים חמים. אנו בחברת ®HotSpring שואפים לעשות את הדברים האלו טוב יותר: עם מסאג'רים מיוחדים ויחידים במינם, מערכות חדשניות בטיפול המים ותכונות המשאירות את המים חמים יחד עם עלויות תפעול נמוכות. בנוסף, אתם יכולים לסמוך על עשרות שנים של ניסיון ותיק שלנו גם בטיפול שאין כמותו בלקוחות, על מנת להעניק לכם את הטוב המוחלט ברכישת ובשימוש מערכת ספא (ג'קוזי).


המערכות 2015 החדשות של ®HotSpring עוצבו בשיתוף עם מעצבי BMV 
כמערכות ירוקות, חסכוניות בחשמל ובעלות טכנולוגיה ייחודית וחדשנית. bmwlogo

קונכייה מפולימר מיוחד 

רק ב"הוטספרינג" הקונכייה מיוצרת מחומר פולימר חזק במיוחד ומותאם לאקלים הישראליקונכיית המערכת מיוצרת ביציקה אחת, בתהליך ואקום פורמינג ללא הדבקת פיברגלס – מחומר פולימר קשיח. חומר הפולימר עמיד בשמש, אינו נסדק, אינו מתקלף ואינו מקבל שלפוחיות. עמיד גם ליד הים.

ללא ברום וכלור

רק ב"הוטספרינג" אין צורך בשימוש בברום ובכלור בעבודה השוטפת! בעקבות פיתוח של טכנולוגיה ייחודית במערכות הספא של הוטספרינג, חוויית המשתמשים נעימה ובטוחה וטיהור המים מתבצע ללא שימוש בכלור וללא שימוש בברום.

כורסאות מסאג' משוכללות

רק ב"הוטספרינג" ישנם סוגי מסאג'רים ייחודים הכולל את המוטו-מסאג' הייחודי והבלעדי לנו. בהוטספרינג המסאג'רים ייחודיים, שפותחו והותאמו לגוף האדם על-ידי מיטב המומחים בתחום. המאסאג'רים מותאמים למגוון טיפולים ואזורים בגוף, חווית המסאג'רים שונה לחלוטין מחווית הג'טים. הייחודי ביותר הינו המסאג'ר הבלעדי מוטו- מסאג' ®Moto-Massage, הינו פטנט רשום ומהפכני בתעשיית הג'קוזי, מסאג'ר יחודי במערכות הוטספרינג. חוויה יחודית של זרמים עוצמתיים ומבוקרים שעולים ויורדים לאורך עמוד השדרה. תחושה שאין כמותה. לפירוט מלא של מערכות המסאג' של הוטספרינג ליחצו כאן !!! : מערכות העיסוי של הוטספרינג 

100% סינון המים

רק ב"הוטספרינג" יש 100% סינון של המים וקיים פילטר על כל פתח יניקה. המערכת היחידה בעולם שהמים עוברים דרך הפילטרים לפני שעוברים במנועים ובצנרת, גם בזמן השימוש בג'קוזי. בדגמים ישנם לפחות 3 פילטרים הנמצאים בכל פתח יניקה. טיהור המים מתבצע על ידי האוזונטור הייחודי שלנו בשילוב עם ה-MPS הייחודי. כך נמצאים אצלכם מים ב-100% סינון.

פילטרים קרמיים בלבד

רק ב"הוטספרינג" יש פילטרים קרמיים העמידים לתקופה של מעל 5 שנים וניתנים לשטיפה במדיח הכלים. המערכת היחידה בעולם שמעבירה את כל המים גם בזמן השימוש דרך הפילטרים לפני שהם עוברים בצנרת ובמנועים. מינימום 3 פילטרים קרמיים בכל מערכת, הניתנים לשטיפה במדיח כלים, קלים לתחזוקה ועמידים לאורך שנים.

יניקות עיליות בלבד

רק ב"הוטספרינג" אין בכלל יניקות תחתיות המסוכנות למשתמשים. במערכות שלנו קיימת מערכת יניקה (שאיבה) עלית, הממוקמת בבית הפילטרים ומתחת לכל פילטר ללא יניקה (שאיבה) תחתית שבזמן שימוש עלולה להיות לא בטיחותית למשתמשים. קרו בעבר מקרים של שאיבת המשתמש לתוך המים.

יעילות אנגרטית וחשיבה ירוקה

רק ב"הוטספרינג" כל מערכות הספא מיוצרות מחומרים איכותיים (מודעות לסביבה), ידידותיים לסביבה (חשיבה ירוקה) ובהתייעלות אנרגטית. מערכת ספא בעלת יעילות אנרגטית מוסמכת לתקן הלאומי APSP14 ולוועדת האנרגיה של קליפורניה וועדת הבחירות המרכזית (על פי חוקי קליפורניה, ארה"ב).

     

מעטפת ייחודית ומעוצבת

רק ב"הוטספרינג" המעטפת מותאמת לאקלים הישראלי ללא צורך בתחזוקה ובטיפול שוטף. הוטספרינג פיתחה פטנט לחומר המעטפת EverwoodHD. זוהי סגסוגת עץ בשילוב של פרוליפרופילן בגימור של שיקוף, היוצר מראה של עץ טבעי ללא צורך בתחזוקה.

תוצרת ארצות הברית

רק ב"הוטספרינג" כל חלקי המערכת מיוצרים בארצות הברית. כל חלקי מערכת הספא מיוצרים בארצות הברית, במפעל אחד, תחת פיקוח אחד.

אחריות גלויה

רק ב"הוטספרינג" האחריות היא ללא אותיות קטנות ומכסה ללא עלות נוספת את החלק חילוף וזמן הטכנאי. אחריות של היצרן המקורי ואחריות מקיפה על מערכות הספא. החל מ-5 שנים ללא אותיות קטנות הכוללת הגעת טכנאי וחלפים מקוריים.

משאבת סרקוצליה חסכונית

רק ב"הוטספרינג" משאבת סירקולציית המים בעלת הספק של 35W. סרקולצית המים מתבצעת על-ידי מנוע סחרור ®SilentFlo, שעובד 24 שעות ביממה בתצרוכת חשמל של פחות מנורת W39. עובד על-ידי סיבוב בעל התנגדות מגנטית למניעת חיכוך ובלאי.

פטנטים רשומים

רק ב"הוטספרינג" ישנם כ-100 פטנטים רשומים במערכת הספא. מספר רב של פטנטים רשומים מראה על פיתוח ייחודי של החברה, ללא רכישות מחברות אחרות.

שלט הפעלה מהדור הבא

רק ב"הוטספרינג" שלט הפעלה אלחוטי בטעינה אלקטרומגנטית, מוגן מים האחראי על שליטה מלאה במערכת. פאנל ההפעלה מקורי של הוטספרינג. מתקדם פונקציונלי ומכיל הגדרות בסיסיות ומתקדמות של בחירת שפה, תוכנית ניקוי, נעילות ועוד… הפאנל בכל המערכות מוגן מים. בחלק מהמערכות הפאנל אלחוטי ומעוגן על בסיס שמפיק אנרגיה אלקטרומגנטית. הפעלה ע"י מסך מגע גם במצב רטוב.

     

טיהור עם אוזון   

רק ב"הוטספרינג" מערכת האוזונטור מייצרת כ-900PPM, יותר ב-650PPM ממערכות בסיסיות. מערכת האוזון ייחודית בהוטספרינג, זהו אוזונטור ייחודי רק שלנו FreshWater ® Corona Discharge III, המאפשר יכולת ייצור של ppm 850-900 אוזון (3O) ולכן ניתן להימנע בשימוש של כלור / ברום.

בידוד תעשייתי

רק ב"הוטספרינג" כמויות הבידוד במערכות נדיבות ואיכותיות. הבידוד במערכות הג'קוזי שלנו הוא אקוסטי, טרמי וקיים במערכות כברירת מחדל. הבידוד מורכב מ-7 שכבות פוליאוריטן נוזלי לשמירת טמפרטורת המים + הקצפה מלאה של פוליאוריטן למניעת חיכוך הצנרת ולמניעת רעש + הפוקסי בתחתית למניעה של חדירת עכברים ומזיקים למנועים ולצנרת.

צריכה מינימלית

רק ב"הוטספרינג" צריכת החשמל נמוכה ביותר בעולם הג'קוזי ומוכנה להתחייב על כך. עלויות חשמל נמוכות במיוחד, כ-55.6 ש"ח בחודש! על בסיס הפעלת המסאג'רים במשך שימוש של כ-30 דקות ביום בטמפרטורה של 39OC מעלות כל החודש, כולל חימום וסרקולציה 24 שעות ביממה. זוהי החברה היחידה המפרטת הוצאות אלו באתר היצרן. מערכת חסכונית ביותר בחשמל בזכות הבידוד העבה, כיסוי חיצוני מבודד, עמיד, חזק, גוף חימום קטן וקונכייה שאוגרת אנרגיה (כמו פעולת התרמוס).

חסכון בחשמל

רק ב"הוטספרינג" תצרוכת החשמל מפורסמת באתר האמריקאי הראשי. חסכון בחשמל של עד מאות ש"ח בחודש. מערכת חסכונית בחשמל גם בשל קונכייה שאוגרת אנרגיה (כמו פעולת התרמוס), גוף חימום בעל הספק קטן, הבידוד העבה שלה והכיסוי העליון העבה במיוחד, מבודד ושומר על טמפרטורת המים. (מקורי של הוטספרינג. הכולל חיזוקי ברזל, תפירה ואיטום ברמה קפדנית. בכיסוי שיפועים קלים לניקוז מי גשמים. הכיסוי מחוזק ומותאם להתקנת מתקן הרמה לנוחות פתיחתו. הכיסוי בטיחותי וניתן לנעילה בארבע פינות עם אבזם ומפתח).

ניסיון וותיק ועשיר

רק ב"הוטספרינג" זוהי החברה היצרנית הוותיקה בעולם בייצור ותכנון של מערכות ספא חיצוניותיצרנית אמריקאית ותיקה וגדולה בעולם הג'קוזי, המתמחה משנת 1977 בייצור ותכנון של מערכות ספא חיצוניות. אין כמו בעל הניסיון.

עיצוב על אנושי

רק ב"הוטספרינג" השקיעו בעיצוב עילאי לנוחות המשתמש על ידי המומחים בהנדסת אנוש מחברת BMWהנדסת אנוש תכננה ועצבה את כורסאות הספא, אשר פותחו על-ידי מיטב האורטופדיים להשלמת עיסוי אולטימטיבי בשילוב של מסאג'רים יחודיים מנירוסטה איכותית. המערכות מרווחות במיוחד ומותאמות גם לאנשים גבוהים ומלאים. כריות אורתופדיות מתכווננות לתמיכת העורף ולהפגת מתחים. תכנון קפדני של המושבים למניעת הצטופפות אי נוחות בזמן השימוש. שטח רצפה מרווח לשחרור הרגליים ולנוחות המשתמשים.

     

שירות ומחשבה לטווח הרחוק

רק ב"הוטספרינג" כל מערכת נבדקת עם מים במפעל למשך כ-8 שעות לפני אריזתה ויציאתה מהמפעל. מערכות הוטספרינג מתאימות להתקנה חיצונית, פנימית, עילית ו / או התקנה שקועה. מערכות הג'קוזי מיועדות לגינה, לפנטהאוז, לדירה, לחצר, למרפסת ועוד…. מערכת הוטספרינג מוגדרת ניידת ואינה מצריכה אישורים כמו התקנת בריכה. בסיום יצור המערכת, נבדקת עם מים במפעל לבדיקת תקינות המוצר. רק לאחר בדיקה זו נארזת המערכת ויוצאת מהמפעל למורשים למכור אותה.

טכנולוגיה מתקדמת

רק ב"הוטספרינג" טכנולוגיה מתקדמת לטיפול משופר של המים על ידי מערכת לטיהור המים ®EverFresh המעניקה גישה טהורה וטבעית למים נקיים. בשילוב תכונות המייעלות ומייחדות את ביצועי המערכת, כגון: במערכת האוזון III ®FreshWater תאי קורונה CD, בעלת תפוקת אוזון גבוהה, מקל יונים ®+FreshWaterAg המעכב את צמיחת החיידקים במי הספא, MPS (מחמצן נטול הכלור של ®Hot Spring) הינו מחמצן מהיר-פעולה התוקף תאים, מפעיל יוני כסף, מרענן ומבהיר את מי הספא. ניתן  להשאיר את מערכת הספא ללא השגחה למשך תקופות זמן ארוכות יותר, להחליף את המים בתדירות נמוכה יותר וכך לחסוך זמן וכסף. אנחנו עושים כל דרך אפשרית וארוכה, כדי לשמור על המים בספא שלכם, טריים, נקיים ומזמינים, כי אנו יודעים שכדי להנות ממערכת הספא – כדאי להנות מהמים שבתוכו.

תאורת LED צבעונית

רק ב"הוטספרינג" מערכת תאורת LED מיוחדת ללא צורך בקירור לכן נשארת עוצמתית לשנים רבות. מערכת תאורה לדים Luminescence ® multi-color four-zone, מותקנת כברירת מחדל במערכות. 7 אורות צבעוניים מתמזגים שניתנים לשליטה על-ידי המשתמש בהתאם לאווירה הרצויה. התאורה ממוקמת בדופן העליונה, בכריות, במאסג'רים, במזרקה ובחלל המים הפנימי.

מערכת בקרה משודרגת

רק ב"הוטספרינג" מערכת בקרה מיוצרת לפי דרישה והתאמה מלאה למערכת. מערכת בקרה IQ2020 הינה פיתוח וייצור של הוטספרינג. מערכת בקרה מתקדמת ואיכותית המותאמת לפיתוחים וחידושים עתידיים. פאנל ההפעלה המקורי של הוטספרינג פשוט להפעלה ומוגן מים.

חימום יעיל וחסכוני

רק ב"הוטספרינג" גוף חימום בעל הספק נמוך ביותר בעולם הג'קוזי ועשוי מטיטניום ודופן כפולה. גוף החימום הייחודי להוטספרינג ®No-Fault, עשוי מטיטניום חכם וחסכוני בחשמל, דוחה אבנית וקורוזיה, הספק W1500 + בלבד, הנמוך ביותר שקיים במערכות ספא.

חיבור חשמל מגוון

רק ב"הוטספרינג" ניתן לבחור בין חיבור חשמל חד פאזי או תלת פאזי, בכל הדגמים. המערכת היחידה בעולם שבכל הדגמים, ניתנת לעבודה בחיבור חשמל חד פאזי או שלוש פאזות.

התקנה והספקה מיידית

רק ב"הוטספרינג" התקנה מהירה בארץ. רוצים זמן לעצמכם? זמן ביחד? זמן עם המשפחה? בכל רגע שנוח לכם? חולמים על ג'קוזי? מדובר על זמן קצר – מרגע החלום, דרך הביקור באולמות התצוגה שלנו, טבילה, בחירה, יחד עם ליווי אישי שלנו ועד שתהנו מהג'קוזי פועל בבית שלכם.

למה דווקא מערכות ספא של ® HOTSPRING?

מערכת ספא טובה מספקת שילוב רב עוצמה של עיסוי יחד עם מים חמים. אנו ב"הוטספרינג" שואפים לעשות זאת הכי טוב, עם עיסוי יחיד בדורו, מערכות חדשניות לטיפול במים, תכונות השומרות על מים חמים ועלויות תפעול נמוכות. בנוסף, ניתן לסמוך על הניסיון של עשרות השנים שלנו ועל השרות לקוחות שאין כמותו שלנו, כדי שתוכלו לזכות בחוויה הטובה ביותר בלהיות בעלי ג'קוזי.

אנו מעצבים את מערכות הספא שלנו כך שתקבלו את חוויית העיסוי הטובה והמרגיעה ביותר. המסאג'רים החדשניים והייחודיים-פטנט שלנו מתוכננים לקבוצות שרירים ספציפיות ולספק זרמים חזקים של מים, שתוכלו להתאים אישית ללחץ הרצוי. בנוסף, מערכת המסאג'רים שלנו ®SmartJet מפחיתה את עלויות האנרגיה על ידי שימוש בעוצמה וכוח כמו שאתם באמת צריכים.