fbpx

24 שעות: 0778044177

מקבץ מאמרים מקצועיים ומידע שימושי בנוגע לשימוש בג'קוזי

Watkins-boy-in-green-inner-tube

בטיחות בג'קוזי לילדים: איך לעשות כיף בלי תאונות

חודש מאי הוא החודש הלאומי לבטיחות במים וזמן טוב לבחון מחדש את נושא הבטיחות במי הג'קוזי (מערכת ספא) עבור ילדים. ימי החגים והאביב בקרוב יגיעו והרבה אנשים יארחו חברים…..


המשך קריאה>>

pics-for-no-brome

ברום בג'קוזי – מה ההשפעה?

תזכורת וחומר למחשבה בעקבות תאונת הרכבת בדרום הארץ בחודש יוני 2016 לערך. הרכבת אשר הובילה ברום ירדה מהפסים כתוצאה מתאונת דרכים. כיצד השפיע על הסביבה? כל זאת ועוד בתזכורת שלפניכם.


המשך קריאה>>

Page_284_0

ג'קוזי וכלבים בבית – סיפור אהבה או שכדאי להיזהר?

ג'קוזי בבית הוא פינוק מלהיב במיוחד. גם כלבים הם פינוק נהדר. אבל השילוב בין ג'קוזי פרטי לבין בעלי חיים ובעיקר כלבים יכול להפוך לא פעם למטרד לא פשוט, לבעלי החיים עצמם אבל גם לג'קוזי ולמתרחצים בו. אז איך משכינים שלום בין בעלי החיים והג'קוזי שלכם? כל זאת ועוד כמה טיפים קטנים במאמר שלפניכם.

המשך קריאה>>

hotspring from sugar

נוסחה להקלה בכאב ראש ומתח: ג'קוזי הוטספרינג + קפה + איבופרופן

נשמע טוב מדי בכדי להיות אמיתי? לא הייתם חושבים שטבילה בג׳קוזי חם וקפה הולכים יחד. הג׳קוזי מרגיע וקפאין מאיץ. אם תקפצו לג׳קוזי החם שלכם ל-10 דקות קצרות, תגלו כי אתה הותנעתם מחדש ואתם מוכנים ללכת.

המשך קריאה>>

Page_277_0

מחיר הפינוק: בקרת והפחתת לחות בחדר הג'קוזי

ג'קוזי הוא ללא ספק אביזר המסמל פינוק, רומנטיקה, יוקרה ויותר מקמצוץ של טבילה בחיים הטובים. צימרים, בתי מלון ומתקני ספא כבר לא יכולים להציע את שירותיהם מבלי שיהיה להם ג'קוזי צמוד. יותר ויותר זוגות בוחרים גם הם להתקין בביתם ג'קוזי פרטי שיספק את ליטרת הפינוק בהישג יד. ואולם, אל הג'קוזי מתלווה תופעה שחובה לתת עליה את הדעת: הצטברות לחות מוגברת בחדר שבו הוא ממוקם. הלחות עלולה לייצר עובש או טחב, כתמים על הקירות, ריחות לוואי וחלודה.

המשך קריאה>>

Page_274_0

ג'קוזי: מה שרואים מכאן לא רואים משם

ג'קוזי ואינטימיות הולכים ביחד: כל מה שקשור בספא הוא לרוב מאד אינטימי ומפנק. עצם המחשבה על ספא, גורמת לכולנו לחשוב מחשבות חיוביות, מרגיעות ונעימות. אבל המציאות היומיומית לעיתים גורמת לנו לפקוח את העיניים ולהבין כי החצר הפרטית שלנו עלולה להיות חשופה לעין כל. כיצד ניתן ליהנות מהאינטימיות כשהיא לא ממש קיימת?

המשך קריאה>>

Page_271_0

להתפנק בג'קוזי בהיריון ובלידה

את בהיריון ומפנטזת על בילוי זוגי בג'קוזי הפרטי שלך או זה שבצימר היוקרתי בו תבלו בסופ"ש? שמעת דעות שונות בעניין, ואת לא יודעת מה נכון – האם מותר לרחוץ בג'קוזי בזמן הריון או אסור? את מתחילה כבר לחשוב על הלידה ומתעניינת באפשרות של הקלה באמצעים טבעיים בזמן הצירים? או אולי את שוקלת אפשרות של לידה במים? מה דעתך להיעזר בג'קוזי שלך או זה שבחדר לידה כדי להעניק לעצמך חווית לידה רגועה ומספקת יותר?

המשך קריאה>>

Page_257_0

טבילה בג'קוזי לפני ואחרי אימון גופני

אנשים רבים תוהים: האם כדאי לטבול בג'קוזי לאחר אימון גופני? בין אם זהו אימון במרכז ספורט או בחדר כושר, הכולל גם מרכז ספא, ובין אם מדובר בטבילה בג'קוזי בחצר או בבית לאחר אימון ספורטיבי בחוץ – האם יש כיף גדול יותר מאשר לחזור מריצה ארוכה או ממסע רכיבה על אופניים, להיכנס לג'קוזי, להירגע ולהרפות את השרירים?

המשך קריאה>>

Page_116_5

ג'קוזי בחדר הכושר: איך יוצרים את השילוב המושלם?

הרי לכם שילוב מושלם: אימון בחדר כושר הוא משימה קשה ותובענית – ההירגעות בג'קוזי עם סיום האימון היא פיצוי המצדיק את המאמץ שהושקע באימון. עבור רבים, הימצאות ג'קוזי וסאונה במתחם שבו מצוי חדר הכושר היא תנאי הכרחי לבחירה להתאמן בו.

המשך קריאה >>

Page_162_1

התאמת ג'קוזי לצימר

בימינו, ג'קוזי הוא חלק מהסטנדרט של כל צימר – בין אם מדובר בצימר בכנרת, צימר בנגב, צימר בירושלים או צימר בכל מקום בארץ. אמבטיית העיסוי המפנקת והכה רומנטית, העניקה ומעניקה לזוגות רבים.

המשך קריאה >>

Page_239_1

ג'קוזי לבית – לא טוב היות הג'קוזי לבדו

אולי המקרה הבא מוכר לכם: אתם נכנסים לג'קוזי, טובלים כבר בתוך המים, מתרווחים ומתחילים כבר להרגיש את השלווה מחלחלת לכם אל תוך הגוף… ואז, מישהו מצלצל בדלת, ואולי זה הטלפון הנייד שלכם שמצלצל

המשך קריאה >>

Main Make Bath Bomb

פצצת אמבט לג'קוזי שלכם

אמבט מלחים ארומטיים בג'קוזי הביתי שלכם שיספק לכם חווית רחצה מזינה ומרגיעה

המשך קריאה >>

Page_230_0

ג'קוזי לחצר – גרסת הילדים

ג'קוזי הוא בילוי של מבוגרים, אבל גם לילדים מגיע! במיוחד עכשיו, בימי הקיץ החמים, תנו לילדים לבלות בחצר במעין ג'קוזי משלהם…

המשך קריאה >>