fbpx

24 שעות: 0778044177

מערכות הספא של הוטספרינג אצל משפחת סימפסון 

אפילו בארט סימפסון יודע כמה הברום מזיק לאנשים וגורם לנזקים נשימתיים.
יש אלטרנטיבות היום לג'קוזי ללא ברום, אין צורך לנשום את אדי הברום במים החמים.
במערכות הספא של הוטספרינג אין צורך בשימוש בחומרים אלטרנטיבים שאינם מזיקים.

בקרוב לקוחות מערכות ג'קוזי של חברת הוטספרינג,

יוכלו להצטנן עם המערכת הייחודית ™CoolZone מהוטספרינג

מקור: חברת הוטספרינג.
תורגם מאתר http://www.prnewswire.com/news-releases/hot-tub-owners-chill-out-with-coolzone-system-from-hot-spring-300112678.html

מהעיר ויסטה, קליפורניה, ב14 יולי 2015, PRNewswire, מוצגת בפניכם מערכת ™CoolZone, אביזר חדשני לג'קוזי, אשר נועד לצנן את מי הספא ולתת למשתמשים שליטה מלאה בטמפרטורת מים. מערכת הקירור CoolZone מאפשרת למשתמשי הג'קוזי להקטין את טמפרטורת מי הספא בחלק החם ביותר של היום ואז במהירות וביעילות ראויות לציון, לחמם את מי הספא כשהשמש שוקעת. חדשנות זו בעולם הג'ק'וזי, אידיאלית עבור בעלי מערכות ספא של הוטספרינג באקלים חם, לספורטאים המבקשים טיפול במים קרים ולאנשים שירצו להשתמש במערכת הספא שלהם כמו בריכה.

מערכת הקירור CoolZone מספקת לבעלי ספא של הוטספרינג את המיטב של שני העולמות – מערכת ג'קוזי מרגיעה ומרעננת, ומצד שני בריכה קרירה ומרעננת. יחד עם האפשרות לחימום ולקירור מי הספא בטווח של C°15.56-40 (F°104-60). כאשר תרצו לחמם את מי הספא, המערכת תתחמם במהירות וביעילות לטמפרטורה הרצויה, לרוב בתוך כמה שעות.

בסופו של דבר, מערכת הקירור ™CoolZone, מספקת יותר הזדמנויות להשתמש במערכת הספא של הוטספרינג ומעניקה יתרונות נוספים:

הידרותרפיה במים קרים
מים קרירים מאפשרים לספורטאים מסורים, לוחמים ולזקוקי המנוחה בסופי השבוע, לטיפול בפציעות ולקדם את ההתאוששות מהם. לאחר אימון אינטנסיבי, מערכת ג'קוזי של הוטספרינג תוכל לספק מסאג'רים רבי עוצמה והתחדשות מרעננת מהמים הקרים.

יותר זמן חברתי
סבא, סבתא והורים לילדים צעירים יקבלו יותר הזדמנויות לבלות יחד בג'קוזי. עם מערכת הקירור CoolZone, כל זמן בשנה יהיה זמן אידיאלי לבלות עם אהובים יקרים.

בריכה אלטרנטיבית
מערכת ג'קוזי של הוטספרינג תוכל במהירות להפוך לבריכה בחצר האחורית לרגיעה, לבילוי  ולזמן איכות משפחתי.
משתמשי הוטספרינג החיים במזג אוויר חם יוכלו להאריך את השימוש במערכת הספא גם בחודשי הקיץ החמים, על ידי הפחתת טמפרטורת המים ללא קשר לטמפרטורת הסביבה.

על הוטספרינג
חברת מערכות הספא של הוטספרינג נמכרות באמצעות רשת ארצית בכל העולם, מעל ל700 סוחרים בלעדיים. הינה המותג המוביל בעולם הג'קוזי בעולם. חברת הוטספרינג מספקת ללקוחות את הרמה הגבוהה ביותר של איכות, חדשנות, צריכת אנרגיה יעילות ותמיכה בלקוחות.

כדי ללמוד עוד על מערכות הג'קוזי של הוטספרינג בישראל, כדאי לבקר באתר https://www.hotspring.co.il. ניתן לקרוא חוות דעת על מערכות הג'קוזי מחברת הוטספרינג האמריקאית http://www.hotspring.com.

 

HOTSPRING ב"שייק SHAKE IT UP"

ערוץ דיסני בארצות הברית בחר שוב במערכת ספא (ג'קוזי) של חברת HOTSPRING לאחת התוכניות הפופולריות של הילדים. אין תקלות! אין בעיות! לכן אפשר לצלם בניחותא ללא פחד מאיכות צלילות המים.

שנת 2014 הגיעה ומפעלי "ווטקינז" מברכים את כולנו

ג'קוזי ירוק

ביקור בסניף בית יהושוע גור שלף, לקוח סלב נוסף מרוצה, קפץ לאמר "הי"

גור שלף לקוח מרוצה שלנו, קפץ לפני מספר ימים לסניף שלנו, בבית יהושוע, לבקר ולהגיד "הי"…. שמחנו מאד לראות אותו ולשמוע ששלומו טוב. בזמן שיחה, גור שלף ציין כמה שהוא מצטער שלא היה לו את זה, כאשר היה שחקן פעיל…

התוכנית "אקסטרים מייקאובר", בערוץ 10

יחד עם הצוות המלווה אותה,  התוכנית עוזרת בכל פרק למשפחה מיוחדת אחרת. כולן משפחות טובות ונדיבות הנמצאות בקשיים, וזוכות שישפצו להם את הבית!

בפרק זה מדובר במשפחת אלבוחר – משפחה מסוג אחר לגמרי.

לירן בן ה-14.5 סובל ממחלה נדירה ומנכות. יחד עם בני המשפחה נאבקים במחלה הקשה כבר 14 שנים, הניתוח האחרון לפני מספר חודשים, לאחר הרבה ניתוחים, השאיר את לירן מרותק לכיסא גלגלים. בשל השיתוק לירן זקוק לבית קרקע, שיתאים לצרכיו המיוחדים. בצעד אמיץ, סבו וסבתו, החליטו לוותר על ביתם למען הנכד ומשפחתו, כך שיוכלו להעניק לו הזדמנות להשתקם, לצמוח ולשמוח שוב!

משפחת אלבוחר עדיין ניצבת בפני בעיה – הבית אינו בנוי כדי להכיל נכה סיעודי כמו לירן.

 

כאן נכנסת עבודת הצוות המופלאה של "אקסטרים מייקאובר", אשר מתוך אהבה ומרצון לתת לאחרים, בשיתוף עם חברות התורמות מוצרים שיעזרו ללירן בדרך החדשה, וביחד יחדשו את הבית ויהפכו אותו לכזה שיתאים ללירן כדי ששוב יוכל לחיות בבית בצורה עצמאית, שמחה ובצמיחה חיובית.

אנו שמחים וגאים להיות שותפים בהזדמנות שכזו!

מכל הלב תרמנו למשפחה המיוחדת הזו את הג'קוזי לגינה של HOTSPRING, מגיע להם, במיוחד ללירן כדי שירגיש רגעי מנוחה, אושר, שלווה ובריאות בשהייה בג'קוזי!

אנו מאחלים ללירן וכל בני משפחתו חיים בריאים, מאושרים, נוחים, עצמאיים, שמחים ונורמליים (כמה שניתן)!

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לגת המדהימה (גת נמיר חטר-ישי) אשר במהלך הצילומים והעבודה הקשה מצאה זמן ונכונות להצטלם עם טל תגר, מנכ"ל חברת "הוטספרינג" ישראל.

תודה!

"יאללה באקסטרים!"

הספא של HOTSPRING ב"אח הגדול" יולי 2013

בהזדמנות זו אנו רוצים לומר כל הכבוד לצוות המקצועי ב"אח הגדול"

טריוויה הבית לבן: 20 עובדות משעשעות על האזורים החיצוניים בפארק של הנשיא

הבריכות שחייה, מרחצאות חמים, חצרות פנימיות, סדנאות חשאיות וחדרים חיצוניים אחרים

על ידי ליסה טיילור אלט, מדריך About.com

תמיד שמענו עובדות מעניינות וטריוויה על הנשיאים, בני משפחותיהם והבית הלבן. אבל מה בנוגע לשטח הבית הלבן, או ליתר דיוק, הבריכות שחייה, חצרות פנימיות, מרפסות, אימונים חשאיים, ריהוט חוצות ותכונות אחרות שאנחנו לא יודעים עליהם. תיהנו מ-20 טיפות של מידע על נוף הבית הלבן, בעבר ובהווה.

עובדה: הג'קוזי בחצר בית הלבן

בשנת 1997, בתקופת הממשל של קלינטון, הותקן ספא חיצוני בסמוך לבריכה השחייה. כפי שדווח ב"ניו יורק טיימס", הג'קוזי מעל פני הקרקע, המודל "גרנדי GRANDEE", אשר מיוצר על ידי חברת "הוטספרינג HotspringSpa", כולל 7 מושבים, מכיל 500 ליטרים של מים ו-25 מסאג'רים מתכווננים. הג'קוזי נתרם על ידי חברת "הוטספרינג HotspringSpa" במתנה, ובשגרה, היה מתוחזק באמצעות שירות הפארקים הלאומי.

"בכל פעם בכמה זמן, ייתכן שצולמה תמונה באותו מוצר, וזה יכול להיות דבר טוב לעסקים שלנו", נשיא "הוטספרינג HotspringSpa", סטיב המוק, אמר לעיתון "טיימס". המוק היה מרוצה מכך שהבית הלבן השתמש בג'קוזי, כי "הוטספרינג HotspringSpa" תרמה ג'קוזי גם במהלך תקופת "רייגן". "אני לא יודע לאן הוא נעלם בסופו של דבר", הוא אמר.

לכתבה המלאה…

אורי גבריאל

שבימים אלו עובד על הבורר בעונה רביעית. קפץ לרשת איסמור לבדוק אפשרות של רכישת בריכת ספא של HotSpring

עד להחלטתו הוא התנסה והיה קשה לו לצאת מהמים, בכל זאת את יגאל הנאצי לא מוציאים בכח.

איצקו

בא לביקור ברשת איסמור "מוצרי איכות לחצר" ובדק רכישה של ג'קוזי HotSpring חסכוני במים וחשמל לחצר ביתו

גור שלף

מנהלה המקצועי של מכבי ת"א הבין את המשמעות של שימוש בג'קוזי לאחר אימון עשה מחקר מקיף ובחר באחת ממערכות הספא של HotSpring

אייל קיציס

מציג את שביעות רצונו מבריכות הספא של HotSpring בביתו

שלמה גרוניך ומיכל אדלר

ביקרו בסניף בכפר מל"ל והחליטו שיש להם "סימפטיה" לג'קוזי של HotSpring

ליהי גרינר

מהאח הגדול רגע לפני שהיא עונדת טבעת קפצה לבדוק אפשרות רכישה של ג'קוזי HotSpring בריכת העיסוי שהיתה מחלוצי האח הגדול הראשון, ליהי הבינה שאין מה להשוות את מה שהיה בזמן שהם היו בבית, שיהיה במזל טוב.

צביקה פיק

הגיע לאולם התצוגה שלהוטספרינג במטרה לרכוש בריכת ספא של הוטספרינג לביתו החדש

נתן בשבקין

התעניין ברכישה של ג'קוזי הוטספרינג לביתו החדש, נכנס למערכת עם מסג'רים שמדמים עיסוי תאילנדי וסירב לצאת

מיכל זוארץ

בג'קוזי מבית HotSpring

חני נחמיאס מה"ירוקים" בג'קוזי הירוק מבית HotSpring

חני נחמיאס, קפצה לחברת HOTSPRING, לבחון את הג’קוזי שכבר התמקם בבית של קיציס, מיקי דורסמן, מיקי ברקוביץ’, אייל ברקוביץ’ ועוד רבים וטובים. מחיר התענוג: כ-70,000 ש"ח.

נחמיאס השייכת למפלגת הירוקים וחובבת אקולוגייה מושבעת, התלהבה לשמוע שהג’קוזי עובד בטכנולוגייה ירוקה, עובר חיטוי עם אוזונטור ונטול ברום וכלור (חומרים מזהמים שהשימוש בהם נעשה בדרך כלל בבריכות ואף במרבית מערכות הג'קוזי). נחמיאס חלצה נעליים ובחנה את הג’קוזי מקרוב, לאחר מכן התקשרה לבעלה, בנוכחות המוכרים בחנות והדגישה עד כמה היא והוא חייבים את הג’קוזי בבית.

יעל בר זוהר בג'קוזי של HotSpring

nana

ליכלכו אותה

אנשי הפקת הטלנובלה "חשופים" ביקשו ג'קוזי אמריקאי בשביל יעל בר זוהר וקיבלו את הג'קוזי הוטספרינג הפרטי של מנכ"ל החברה מארה"ב. והם אפילו השאירו לו מזכרת בפנים.

רון רייטן-00:54 24.06.2008

הסלב: עאלק מיקי חיימוביץ' של הטלנובלות – יעל בר זוהר.

החדשות: בפרק ששודר שלשום (א') בטלנובלה "חשופים" משכשכות יחדיו יעל בר זוהר וכוכבת המשנה (האלמונית עדיין), נעמה שנדר בג'קוזי. לכאורה סצינת סבונייה פשוטה ומוכרת, אך מאחוריה מסתתר סיפור משעשע ואישי: קברניטי ההפקה יצרו קשר עם חברת Hotspring, לאחר שוידאו כי מדובר בחברה המייצרת ג'קוזי שיתאים לסט הצימר המפוברק. אנשי החברה, הבינו עד מהרה ש"מה לא עושים בשביל יעל בר זוהר?", וסיפקו להפקה את הג'קוזי האישי מביתו מנכ"ל החברה. בג'קוזי קיבלה יב"ז מסאז' עם שמנים מאלון ליטבק, מה שגרם להתנפחות ורידים קלה במצחו של המנכ"ל הנדיב, שכן מסתבר שאסור להכניס שמן לג'קוזי. פאדיחות.

ומשמעותן: נדיבות היא תכונה מבורכת אבל כשמשאילים למישהו את האמבטיה הפרטית שלך – אתה מחפש צרות. אפשר להסתפק בכוס סוכר.

עוד כתבות בYNET תרבות

נעמה קסרי בג'קוזי של HotSpring

שורדת נעמה קסרי לא הפסיקה לקפץ במשך 10 דקות תמימות על טרמפולינה, במהלך התכנית האחרונה של "שורדות בבית". האימון עשה את שלו ועם יציאתה מהאולפן ובדרכה הביתה לכרמיאל, היא הגיעה מלווה בבן זוגה, לחברת "איסמור", לשופינג משפחתי שכלל טרמפולינת ענק לחצר הבית. מה שלא מנע ממנה להמשיך ולהעמיס על עגלת הקניות גם גריל מקצועי ולבחון ג'קוזי גינה אימתני מבית HotSpring, שעלותו לצרכן 70,000 ש"ח, שיתאים לה בול למרכזים הרפואיים בבעלותה.

תכנית הריאליטי "מגודלים" בחרה בענקית הג'קוזי HotSpring בשיתוף 

תכנית הריאליטי הענקית טמגוצ'י, בה מכניסים מתמודדים לבית אחד אשר יהיו מופעלים ע"י הצופים בכל משימה, כגון: מה הם ילבשו, מה יאכלו ועוד… בחרה בענקית בריכות הספא הוטספרינג שתעמוד במרכז הבית כאשר המתמודדים יקבלו אותה בהמשך כהצלחה למשימה. הוטספרינג נרתמה למען הצלחת התכנית ומיד הציבה את אחת ממערכות הספא שלה.

גבר אחד, מסיבת רווקות, ג'קוזי וג'חנון

שלחנו את ספי קצב לאחת מהמגה-מסיבות-רווקות, האלו עם הג'קוזים, הביקינים, האלכוהול החופשי ומשחקי הסקס על הבר. רגע של הומור: לא סיפרנו לו שיהיו שם חשפנים (סדרה שצולמה לדוקו מתחתנים)

כל פעילויות הבר הסקסיות והריקודים לא הספיקו לכלה, שדאגה מבעוד מועד להביא למקום ג'קוזי ענק שיכול לאכלס בתוכו עשר בנות בביקיני, לא כולל כתב של ערוץ הגברים ששכח להביא בגד ים. החצאיות הלבנות נפלו על הפרקט, השמפניה זרמה אל הכוסות ומהם.. ותערובת משכרת של סיליקון והורמונים נשים מילאה את הג'קוזי. כבר הייתי מרחק כמה דקות מלהתחיל לאסוף שיכורות מהרצפה אבל אז הגיע הפנדל: שלושה חשפנים קרנפים הגיעו לקחת חלק באירוע והפכו אותי לרלוונטי כמו ההומור של צביקה הדר.

למאמר המלא לחץ/י כאן פורסם 25/06/09 12:23

מתמודדת "האח הגדול VIP" תקבל ג'קוזי לביתה

מאת: מבזק בחדשות 22/03/09 | 04:49 מתוך עיתון 'ישראל היום'

קורין אלאל, המתמודדת בתוכנית 'האח הגדול VIP'

יכולה להתנחם בזה שאם הערב היא תהיה מועמדת להדחה, כשתצא הביתה מצפה לה הפתעה מפנקת. לפני כמה ימים החליטה קורין לנסות בפעם הראשונה את פלאי זרמי הג'קוזי של 'הוטספרינג' בחצר הווילה בבית 'האח הגדול'. בזמן שקיבלה הנחיות מאמיר פיי גוטמן כיצד ליהנות מהג'קוזי, ראה מנכ"ל החברה והחליט לעשות לקורין הפתעה. ביום שבו תחזור לביתה יחכה לה ג'קוזי ענקי שבו תוכל להשתמש מספר שבועות.

לירן שטרואבר נכנס השבוע לחברת HOTSPRING, המתמחים בבריכות ספא, אותה חברה שאגב שסיפקה לדיירי האח הגדול את הג'קוזי בחצר.

שטרואבר סיפר לעובדי החנות כי קבוצתו מתקלחת בפחונים מיושנים והיה שמח אם מנהלי הקבוצה היו מוצאים דרך להעביר את מערכת הספא הראויה לכדורגלנים שזקוקים לה נואשות. הפקידות שהתלהבו מנוכחותו של שחקן הכדורגל השרמנטי שהפתיע אותן, משכו אותו יחד איתן הישר לג'קוזי ריק.
שטראובר: "ענבל, זה לא מה שאת חושבת…" את הביקור במקום סיים שטראובר כשעיניו נצצו ממנגל בנוי לתלפיות והבטיח שישוב כדי לרכוש אותו לחמו האהוב, גבריאל האב. אתם לא מוזמנים לנפנף.

לירן שטרואבר שוער נבחרת ישראל בג'קוזי של HotSpring

מקסימוב – הגרסה המבעבעת

גרושתו של האסיר עופר מקסימוב הסתדרה לאחרונה: רכשה לעצמה ג'קוזי מפואר ועופר כנראה לא יחלוק איתה בעתיד את הצעצוע החדש

זוכרים את יפה מקסימוב? נו, גרושתו של עופר מקסימוב שהואשם בגניבת 254 מיליון שקל מהבנק למסחר באמצעות אחותו אתי אלון, ומרצה שבע עשרה שנות מאסר פלוס קנס של מיליון שקל. אז קבלו עדכון, יפה מקסימוב, גרושתו, חייה לה דווקא חיים לא רעים, בזמן שהגרוש שלה מבלה בכלא. יפה סיימה בימים אלה את עיצוב ושיפוץ הגג שלה בחולון, והעמידה במרכזו ג'קוזי של חברת בריכות הספא הוטספרינג ששויו חמישים אלף ש"ח. בנוסף, היא עומדת לפתוח את המכון יופי שלה להסרת שיער לאחר שעבר גם הוא שיפוצים. מעבר לכך, יפה חובקת בן זוג חדש אבל מדגישה כי היא עדיין בקשר מאוד טוב עם האקס עופר מקסימוב.

יפה, יפה לך. "אני מזל אריה ואני אוהבת להתחדש".

ידיעה על הג'קוזי של הוטספרינג שפורסמה לאחר מסיבת הסיום של האח הגדול עונה 1

logo big brother

רווית אסף מלכת היופי לשעבר בג'קוזי של HotSpring

מלכת היופי במיל' ואשת העסקים בהווה רוית אסף ביצעה טסט לג'קוזי של חברת HOTSPRING העולמית, בעוד שנתיים תעבור רוית לביתה החדש שנבנה בימים אלו בתל ברוך והיא בודקת את האופצייה לשלב ג'קוזי בחצר. כמו כן היא גם בוחנת אופצייה ללידה בג'קוזי….

איש העסקים נועם לניר בג'קוזי של  HotSpring

דיבידנדים: נעם לניר מתקשט בג'קוזי חדש

אם חיפשתם את נועם לניר השבוע ולא מצאתם אותו, זה כי כנראה שהוא השתכשך באותו רגע בג'קוזי החדש של Hotspring , שהותקן אצלו בחצר. עלות לצרכן: 70,000 ש"ח. בכך מצטרף לניר לרשימה הולכת ותופחת של סלבס המצביעים HOTSPRING , חברה שחרטה על דגלה טכנולוגייה ירוקה ( בריכת ספאללא ברום וללא כלור). עוד ברשימת המשתכשכים: אייל קיציס, מיקי דורסמן, מיקי ברקוביץ, אייל ברקוביץ, דודו טופז ועוד.

לרדת בגדול העונה השלישית

עוד אחת ממערכות הספא של HotSpring משתתפת בתכנית ריאליטי. הפעם בתוכנית הגדולה "לרדת בגדול"! עובדי חברת "איסמור" שהינה החברה היבואנית של המותג הבין לאומי נרתמו למטרה והשלימו את ההפקה של התכנית (תודה לכל העובדים על זריזותם ומסירותם)

הספא שיעשה לכם את ההבדל…

מאת: טל תגר

למערכות ספא ביתי יכולת אדירה לשנות את איכות החיים. הספא (ג'קוזי) הביתי מביא את חווית הספא והמסג' באופן זמין הביתה ומהווה מקום מפלט לזמן איכות אישי, זוגי, משפחתי ואף מוקד להנאה חברתית. השימוש בספא, מסתבר, אינו רק חוויה מהנה, אלא הוא מועיל גם לבריאות. מחקרים שערכו חוקרי שינה בארצות הברית הראו שטבילה בספא לפני השינה משפרת מאוד את איכות השינה. בנוסף, גורם לשחרור של משכיכי כאבים טבעיים ובכך משפר את בריאות הגב והפרקים ועוד.

יחד עם זאת, לפני שרצים לקנות ג'קוזי מטעמי בריאות, כדאי לדעת שלא כל ג'קוזי יעיל וטוב. "רוב בריכות הספא מכילות כלור שאחראי על פעולת ניקוי המים. הכלור עלול להחמיר בעיות עור שאופייניות לסובלים מדלקות פרקים" לדברי שמוליק פינטו, פזיאותרפיסט מומחה של איסמור . "הפתרון נמצא במערכות ספאביתיות שמייצרות בעצמן אוזון, במקום הכלור. ישנן חברות בודדות, כגון חברת HOTSPRING ואחרות שמסוגלות לתת מענה כזה ללקוח".

מה צריך לדעת לפני שמתקינים ספא ביתי?

תחום הספא בישראל מפותח באופן יחסי ובשוק קיימים חברות רבות כגון:

הוטספרינג,סולנה, הוטספוט, טייגר ריבר ועוד, המציעות מגוון רחב לכל כיס (כמעט). מערכות ספא מתאימות ל- 3 עד 7 משתמשים, הן אינן דורשות מקום גדול ניתן למקם אותן בגינה, על הגג או מרפסת. השטח עליו עומד הג'קוזי צריך לעמוד במשקל עומס שבין 250 ל- 600 קילו למטר מרובע. הספא משתלב במשטחי שונים כמו דק, קרמיקה, אבן, דשא וכו' והתקנתו אינה מצריכה תשתית מיוחדות, כל שנדרש הוא חיבור לחשמל ומילוי מים בעזרת צינור גינה.

מחירים – החל מ 15,000 ועד 120,000 ש"ח – מספא בסיסי ועד ספא עם סאונד תת קרקעי, עץ טיק יוקרתי, המגיע עם אביזרים נלווים כגון מיטת שיזוף וגזיבו שיושב על המערכת והופך אותה למערכת ספא בתוך חדר סגור בתוך הגינה.

גידול של 40% בצריכת הלייף סטייל מתחילת 2007

* מדובר בעלייה בצריכה לבית ולחצר – הקף המכירות בתשעת החודשים של השנה עומד על 110 מיליון שקל
* הישראלי כבר לא מסתפק רק ביציאה ל
ג'קוזי – אלא מביא אותו הביתה

מאת: דרור מרום || Nfc.co.il/blog/Dror

הצריכה הפרטית בענף מוצרי הלייף סטייל לבית ולחצר, גדלה בתשעת החודשים הראשונים של השנה בכ-40% לעומת התקופה המקבילה בשנת 2006. מנתוני חברת איסמור, מהמובילות בענף הצובר תאוצה, עולה כי כלל השוק הגיע להקף של 110 מיליון שקל, לעומת 80 מיליון שקל בשנה שעברה.

ההערכות הן כי הקף המכירות של מוצרי הענף יגיע עד לסוף השנה ל-150 מיליון שקל, לעומת 90 מיליון שקל בשנה שעברה. לדברי מנכ"ל איסמור, טל תגר, הגידול במכירות הוא פועל יוצא של מגמת הצמיחה במשך השנתיים האחרונות וכן בשל התופעות ההולכות וגוברות בקרב בני המעמד הבינוני ומעלה, אשר בוחרים להביא את הפינוקים שמציעים המלונות וחדרי האירוח היוקרתיים אל תוך המרחב הביתי.

בין מוצרי היוקרה לבית ולחצר ניתן למצוא את הג'קוזי, סאונות, אמצעי ברביקיו מיוחדים, קמינים מעוצבים, בקתות עץ ואף מחסני עץ. "אם עד לפני מספר שנים נהנו מהמוצרים הללו רק אנשים שמשתייכים לעשירון העליון", מוסיף תגר, "הרי שבשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שלא ממוקמים בקצה העליון של הפירמידה – ואשר מרשים לעצמם להתפנק במוצרים אלה. הסיבה העיקרית לכך היא חישוב העלות מול התועלת. אנשים הבינו כי בטווח הארוך, הוצאה חד פעמית על פינוקים היא משתלמת".

שלושת המוצרים המובילים בענף הלייף סטייל הם הג'קוזי, הסאונה והברביקיו, אשר מכירותיהם בתשעת החודשים הראשונים של השנה נאמדו בכ-80 מיליון שקל. הג'קוזילבדו נמכר בשלושת הרבעים הראשונים של השנה בכ-55 מיליון שקל. הג'קוזי הזול הוא בדרך כלל מתוצרת הארץ, ומחיריו נעים בין 15 אלף שקל ל-30 אלף שקל. מחירי הג'קוזי היוקרתיים נעים בין 35 אלף שקל ל-100 אלף שקל.

גם הסאונות כיכבו אצל הישראלי המעוניין ליהנות מפינוקי הספא, ומכירותיהן הסתכמו בתשעת החודשים הראשונים של השנה בכ-16 מיליון שקל. מחירי הסאונה הזולה, אשר מיוצרת בדרך כלל בארץ או בסין, נעים מ-5,000 שקל ועד 12 אלף שקל. מחירי הסאונות היקרות המיובאות מתחילים בדרך כלל ב-13 אלף שקל – אך עשויים להגיע עד ל-120 אלף שקל לסאונה מעוצבת עם רמת עץ גבוהה מאוד, טלוויזיה צמודה וספסלים ייחודיים.

מחירי מערכות הברביקיו היוקרתיות, אשר עשויות בדרך כלל מאבן גירית המסוגלת לספוג חום ברמות גבוהות ביותר, נעים בין 2,000 שקל ל-8,000 שקל. מוצר נוסף שכניסתו לענף הולכת וגוברת הוא הקמין היוקרתי.

פורסם ב- http://www.netonews.co.il/IOS/Users/www.netonews.co.il/Main/3922550045.jpg

שהייה נכונה בספא (ג'קוזי)

08.07.2007 (10:37)

יצרנית בריכות הספא האמריקאית HotSpring מציעה לנופשים את כל הטיפים לשימוש נכון ומהנה בספא:

 1. מומלץ להתקלח לפני הכניסה לספא לשם היגיינה אישית וגם לטובת משתמשים אחרים.
 2. לספא שני מצבים עיקריים – מצב פעולה ומצב רגיעה. במצב רגיעה, בו הג'טים אינם פעילים ניתן לשהות ללא הגבלת זמן. במצב פעיל, ישנן הגבלות וחשוב לשים אליהן לב.
 3. הזמן המומלץ לשהייה ספא (ג'קוזי) בזמן פעולה, עבור אדם בריא, כ-30 דקות ביום.
 4. השהיה בספא (ג'קוזי) לא מומלצת לילדים מתחת לגיל 12, מפני שכלור מזיק לילדים, במידה והספא לא מכיל כלור ילדים מגיל 8 יכולים להיכנס ל-10 דקות ( כמובן בהשגחת מבוגר )
 5. לחולי לב ולחץ דם ומומלץ להתייעץ עם קרדיולוג לפני הכניסה לג'קוזי.
 6. לסובלים מבעיות לב ולחץ דם השהייה מומלצת עד 12 דקות ביום.
 7. רוב בריכות הספא מכילות כלור, המזיק לבעיות עור, פצעים ופריחות. רצוי לברר מראש האם הג'קוזי אליו אתם נכנסים מכיל כלור או לא.
 8. חלופה הבריאה יותר לכלור היא אוזון, ישנן מערכות שמייצרות אוזון המנקה את המים במקום הכלור המזיק.
 9. לספא (ג'קוזי) יכולת להמריץ את מחזור הדם ולהשרות תחושה מרגיעה למשתמש, אחרי השימוש מומלץ לשבת ולהירגע, ולהזין את הגוף במשקה קר.
 10. מומלץ להתקלח אחרי השהיה בג'קוזי בשל הכלור ו/או המלחים והשמנים שהוא מכיל.
 11. הספא מומלץ גם לשימוש יומיומי, מאחר והוא תורם לפיתרון בעיות: שינה, הפ רעות קשב וריכוז ובעיות פרקים בגיל המבוגר .
 12. גם בעת שימוש בספא ביתי (ג'קוזי), מומלץ להתייחס ברצינות למגבלות, על מנת ליהנות מהיכולות המפנקות שלו באופן מקסימאלי.
 13. טמפרטורה מים מומלצת בקיץ 28 מעלות.

חברת HotSpring

היחידה ששומרת על איכות מים גבוהה
ללא כלור או ברום
לחצו על התמונה לקבלת מאמרים על הסכנות הטמונות בברום או בכלור

התערוכה המקצועית לכושר, ספורט
ואורח חיים בריא בישראל

תל-אביב, גני התערוכה, 30-31 מאי 2007

ג'קוזי הטעות למונח בריכות ספא ביתיות

פורסם בבנין ודיור

בימינו, המנוף הוא שיטה מאד נפוצה כדי להוביל ולהתקין "בריכות ספא כיחידה אחת". במילים ברורות יותר הכוונה לג'קוזי.

"בריכות ספא" ביתיות או ה"ג'קוזי", נוצר ביחידה אחת כך שניתן יהיה ליצור מגוון של מקומות ישיבה בתוכו. כל מושב בפני עצמו, מצויד בפתח מים (הנקרא בשפה המקצועית פיוניות מים או ג'ט) ולפעמים ביותר, כך שניתן יהיה להתאימם שיהיו מכוונים לחלקי גוף מסוימים. ניתן אוטומטית לסובב ולהזיז כמעט את כל פתחי המים (ג'טים), כדי להעניק מסאג' ובחלקם זרם המים ניתן לאוורור כך שייצור אפקטים נוספים.

שכיח היה שבשנות ה-70 ה"אמבטיות החמות" היו עשויות מעץ, אך היום ה"מערכות הספא הביתי " שולטות בשוק, פשוט מאד כי כבר קל לייצר אותן, הרבה יותר קל להתקין אותן והן יעילות בהרבה יותר מבחינת יעילות האנרגיה. באמריקה בטעות עדיין מתבלבלים ומתייחסים ל"אמבטיות החמות" כג'קוזי, או כ"אמבטיית מערבולת" למרות שכולם הינם שמות מותגים.

"בריכות ספא ביתיות" בדרך כלל נמוכות יותר מאמבטיות עץ, בגובהו מגיע ל: 80- 95 ס"מ כדי שיוכל לעבור בקלות דרך דלתות ופתחים צרים יותר. משתמשים במנוף כדי להתקין את הספא בחצרות או במקומות שקשה להגיע אליהם.

בספא בדרך כלל יש בין 2 ל-3 משאבות מים, כאשר משאבה אחת משמשת לזרימת המים, שעוזרת בלולאת המחזור של החימום וניקיון המים ושאר המשאבות משמשות לפתחי המים. בבקרת בריכת הספא נמצאות יחידות ממוחשבות מתוחכמות. כיום ניתן למצוא מערכות עם תאורה מיוחדת, מערכות שמע ואפילו מערכות המשלבות חיבור אלחוטי לאייפוד.

מבנה בריכות הספא

הדופן החיצוני של הג'קוזי לחצר מחובר ביחד למשטח הפנימי עוד בזמן הייצור במפעל. הדופן הוא המקור לצבע, למראה ולנוכחות הספא, כך שיוכל להתמודד עם נזקי השמש, חומרי הספא ובלאי רגיל. את הדפנות האיכותיות לפעמים מעצבים כך שכבר בזמן הייצור, מכילים בתוכן מרכיבים נגד בקטריות וחומרים נוספים כדי שהדפנות יהיו עמידות יותר.

ישנן 2 שיטות עיקריות בייצור דופן חיצוני של בריכת ספא:

 1. "ואקום קצף", כלומר מניחים לוח אקרילי דק על תבנית חמה ובזמן שהיא מתחממת מלמעלה מושכים אוויר ריק לתוכה.
 2. "תבנית מתחלפת", מערבבים אבקת פוליאתילן בתבנית אלומיניום, אשר מתחממת ומסתובבת בתוך תנור ענק, כך שהפלסטיק יימס ויקבל את צורת התבנית.

 

הדופן התחתון של הדופן החיצוני, מעניק את החוזק שצריך כדי לתמוך במאות גלונים של מים ובמשקל של האנשים הנמצאים בתוך הג'קוזי. לא תמיד המארז חלק מחישוב הופעת המשקל. הדופן בדרך כלל עשוי משילוב של פיברגלאס יחד עם חומרי פלסטיק אחרים למרות שכיום החידוש הינו מערכות ספא העשויות מחומר טרמו פלסטי ללא שילוב של פיברגלאס שעלול לסרטן וגם לאטום פחות את בריחת החום ביחידה. חלק מהמפעלים מייצרים דופן תומכת מסביב וחלק משתמשים בתמיכה משנית של לוחות עצים או מתכת, המונחים מתחת למושבים ובנקודות לחץ כדי להקל על כמות הפוליאוריטן המוקצף שצריך. חלק מהחברות תומכות בהיקף המארז על ידי מסגרת של עץ או מתכת.

צנרת הספא מכילה מערכות שונות:

 1. מערכת לחץ המעבירה מים לפתחי המים (ג'טים).
 2. מערכת שאיבה המחזירה מים למשאבות.
 3. מערכת פילטרים כדי לנקות את המים.
 4. מערכת אוויר, כדי לאוורר את המים למסאג' עדין יותר, מערכת זו דורשת פתחים נוספים.
 5. בחלק מדגמי הספא יש מנגנון של מסג'ר שעולה ויורד לאורך הגב מתקן זה נקרא מוטו מסג'
 6. מערכת אוזון, שהיא מערכת עיקרית לתחזוקת המים ודורשת שיהיו לה צינורות והתקנים קבועים משלה.

מארז הספא הוא החלק המקיף את האמבטיה החמה, ומשמש גם כסוגר ומגן על הצנרת ויחד עם זאת כיחידה מעוצבת האורזת את כל המערכות יחד. במשך שנים רבות מארז הספא נעשה מעץ הסקויה או מעץ הארז ועדיין משמש כבחירה פופולארית. מארזי עץ דורשים תחזוקה רבה מאוד. הפופולאריות של החומרים סינטטיים עולה בשל התחזוקה המינימאלית שלהם.

יעילות האנרגיה

חומרי בידוד אפקטיביים עוזרים מאד לשיפור יעילות האנרגיה של הספא. קיימים מספר סוגים שונים של חומרי בידוד בספא: חלק מהמפעלים ממלאים את כל התא בקצף, כשאחרים מבודדים את הצד התחתון של החלק החיצוני, את התא מבפנים או את שניהם. לא מפתיע, אך הרבה מפעלים מפרסמים את חשיבות הבידוד, אך נוכל למצוא מעט מאד השוואות.

משאבות הספא והחימום מייצגות את רוב כוח התצרוכת והאמינות במגוון האמבטיות החמות.

התעשייה הגיבה בחיוב למחקר בנושא יעילות באנרגיה בבריכות ספא, אשר נלמדו על-ידי גורמי חברות אנרגיה בארצות הברית. בעקבות זאת "ועדת האנרגיה של קליפורניה" התעניינה ביעילות האנרגיה של כל מערכת ומערכת שיוצאת ממפעל כזה או אחר.

גם כיסוי הספא הראה שהוא מפחית את כמות המים המתאדים. בעקבות זאת ניתן להשיג כ-50% בהורדת הוצאות חימום ביחס לכך שהמים חשופים.

כנס אדריכלים של בנין ודיור

בחסות של בריכות הספא של הוטספרינג עם גדול האדריכלים האיטלקי פביו נובמבר