fbpx

24 שעות: 0778044177

מערכת הוטספרינג: מערכת ספא ירוקה, ידידותית לסביבה וחסכונית בחשמל.

בשל טכנולוגיה מתקדמת וחומרי גלם איכותיים – מערכות הספא של הוטספרינג הינן מערכות עם מודעות לסביבה, חשיבה ירוקה, חסכוניות בחשמל ויעילות אנרגטית. חומרי הגלם מיוצרים ברמת גימור גבוהה, מבודדים ואיכותיים בשילוב של הקפדה בבחירת הרכיבים ועד לבדיקת המערכת עם מים במשך כ-8 שעות לפני יציאתה מהמפעל.

המפעל ווטקינס בארה"ב, אשר מייצר את מערכות הספא של חברת הוטספרינג מושתת על מיחזור ואיכות הסביבה. המפעל ממחזר חומרי גלם, למשל גריסת מערכות הספא שלא עברו את 100 הנקודות של בדיקות האיכות.

חסכון באנרגיה (בחשמל) של מערכות הספא, חברת הוטספרינג שמה לעצמה מטרה לייצר מערכות ספא עם צריכת האנרגיה הנמוכה ביותר שניתן להשתמש ומבלי לפגוע ביכולות הביצוע הגבוהות מאד שלהן.

הוטספרינג נותנת את האפשרות לטהר את מי מערכות הספא, מבלי שימוש בחומרים אגריסיביים, בלי כלור, בלי ברום ובלי כימיקלים מזיקים לסביבה ולגוף. בזכות מערכת טיהור המים, מערכת הEverFreshTM הייחודית להוטספרינג, אין צורך בשימוש בכימיקלים מזיקים ואפילו ניתן להשתמש במי מערכת הספא להשקיית הגינה.

מערכת ספא חסכונית במים. מערכת אטומה לגמרי, לכן אין בריחת מים וחום. כמו כן בעיצוב החדשני של הוטספרינג הוכנס אלמנט בחלקו העליון של מערכת הג'קוזי המונעת ממים להשפך החוצה בזמן שימוש במערכת.

החלפת מי מערכת הספא מתקיימת אחת לחצי שנה ואף יותר מזה. בגלל טכנולוגיה מתקדמת בנוסף לאיכות, טיהור וסינון המים.

גוף החימום עשוי מטיטניום 1500W (בכל המערכות). בזכות זאת לא מצטברת אבנית על גוף החימום, אין קורוזיה ובעל הספק נמוך במיוחד. כתוצאה מכך צריכת החשמל נמוכה במיוחד ועל כך מתחייבת חברת הוטספרינג האמריקאית באתר שלה.

יניקת מים דרך הפילטרים ולא יניקה מלמטה – כל המים חייבים לעבור דרך הפילטרים לתוך הצנרת ומשם לתוך המערכת, לעומת ג'קוזי אחר שהמים מגיעים ליניקה בתחתית המערכת, ישירות לצנרת ואז לפילטר ומשם לתוך המים. Highlife®  HotSpring הינה המערכת היחידה עם 100% סינון המים ללא-מעקפים וללא יניקות מסוכנות תחתיות. מכאן נובע שכל המים מסוננים כל הזמן. בג'קוזי אחר, כאשר המסאג'רים פועלים, המים עוקפים את המסננים מהקרקעית – בדיוק בזמן שאתם הכי צריכים את המים מסוננים. כתוצאה מכך 100% סינון של המים ללא מעקפים וללא יניקות מסוכנות מהקרקע.

פילטרים קרמיים Tri-XTM, פטנט רשום בהוטספרינג, ייחודיים התורמים לאיכות הסביבה (מחזיקים זמן רב כ-6 שנים), בעלי סינון גבוה (פי 3 מפילטר בד) וניתנים לניקוי במדיח כלים. מערכת ספא מסדרת HighLife כוללת עד חמישה מסננים המאפשרים לכל המים בג'קוזי לעבור דרך המסננים – גם כאשר המסאג'רים פועלים. פילטרים אלו משתמשים בטכנולוגיה תלת-ממדית בלעדית, כדי לסנן באופן משמעותי יותר מים מאשר מסנני נייר רגילים – לכן הם חלק חשוב במערכת הסינון 100% ללא-מעקפים שלנו.

מערכת הEverFreshTM, הינה מערכת טיפול במי הספא מיוחדת וייחודית לנו. משלבת שלושה אלמנטים – אוזון, יוני כסף והMPS (שאינו כלור) – בכדי לטהר את מי מערכת הספא בקלות, בבטחה, בגישה טהורה, טבעית, ללא צורך בברום או בכלור למים נוצצים ונקיים. ביחד הם מבטלים את הצורך בשימוש בחומרים מסוכנים ולא נעימים כמו כלור וברום. כתוצאה מכך אתם מקבלים 100% מים נקיים, צלולים וללא ריחות לא נעימים וצריבות בעיניים.

מערכת אוזון: המנטרלת זיהומים במים, מערכת האוזנטור, ה-III ®FreshWater, הייחודית שלנו משתמשת באוזון – אחד מהמטהרים היעילים ביותר של הטבע. מערכת זו בעלת תפוקת אוזון גבוהה, מייצרת אוזון בריכוז של עד PPM900, מזריקה ברציפות מיליוני בועות זעירות ומרוכזות מאוד למים, לנטרול מזהמים על ידי יצירת מגע. גז האוזון מתחמצן – פשוטו כמשמעו "שורף את" רוב מזהמי המים במגע, כוללים וירוסים וחיידקים. משתמשת בפריקת תא קורונה, שמייצר באופן עקבי ריכוז גבוה של אוזון המקל על התחזוקה השוטפת הכללית. תהליך החמצון המתרחש במערכת מוקדש לגודל פנים הספא, אשר משפר את הערבוב של האוזון במים וממזער את פליטת הגזים הלא רצויים. שלא כמו במערכות אוזון אחרות שתכבינה כאשר המסאג'רים נמצאים בשימוש (בזמן השימוש שלכם בספא וכשאתם זקוקים לו ביותר), מערכת אוזון III ®FreshWater עובדת ברציפות, 24 שעות ביממה.

מקל היונים: ®+FreshWaterAg מכיל יוני כסף רציפים המעכבים את צמיחת החיידקים  וכך מטהרים את מי הספא. שאריות יוני הכסף הרציף הנמצאים בתוך מערכת הספא (כולל שטח פנים וקווי הצנרת) מעכבים את צמיחת החיידקים מההתחלה ובמקרים מסוימים יכולים במגע להמית חיידקים בשילוב עם MPS או דיכלור.

ה-MPS: (מחמצן נטול-הכלור של ®Hot Spring – מונופרסולפט ואשלגן ללא כלור) מבטל את השימוש השוטף בברום או בכלור ביחד עם מקל יונים והאוזון. הינו מחמצן מזהמים מהיר-פעולה התוקף תאים ומפעיל יוני כסף, כך שמתאפשר להם לעשות את העבודה שלהם ביעילות ובמהירות רבה יותר. מחמצן נטול-הכלור של ®Hot Spring (MPS) מרענן, מסיר ריח, מבהיר מים ומבהיר את מי הספא. אינו משנה את כימיית המים כיוון שמדובר ב- pH ניטראלי.

בשל טכנולוגיה מתקדמת במערכת הספא של הוטספרינג, טיפול המים משופר, ייעול של ביצועי המערכת, ייחוד של מערכת האוזון III ®FreshWater ממערכות אוזון אחרות. בזכות תכונות אלו ועוד ניתן להשאיר את הספא שלכם ללא השגחה למשך תקופות זמן ארוכות יותר, להחליף את המים בתדירות נמוכה יותר וכך לחסוך זמן וכסף. אנחנו יודעים שלא תהנו מהספא שלכם אם לא תהנו מהמים שבתוכו. לכן זו הסיבה שחברת הוטספרינג האמריקאית ואנו באיסמור היבואנית עושים כל דרך ארוכה ואפשרית כדי לשמור על המים בספא שלכם, טריים, נקיים ומזמינים.

מערכת בקרה ™IQ 2020 משולבת במערכת הספא. סמל מואר על תצוגת מערכת הבקרה מציין את הרכיב החשמלי של מערכת האוזון אשר פועל כהלכה.