fbpx

24 שעות: 0778044177

הנחת ג'קוזי של הוטספרינג

פרס ליבואן המצטיין האזורי 2016

כבוד גדול למדינת ישראל – מקום ראשון

חברת הוטספרינג העולמית, ערכה בינואר 2016, טקס לחלוקת פרסים בסאן דייגו, קליפורניה.

ישראל זכתה במקום ראשון במכירות אזוריות.
איזה נחת וכבוד לזכות בשם מדינת ישראל, בפרס למכירות היבואן המצטיין האזורי,
לרגל הזכייה האזורית של חברת איסמור (היבואנית הבלעדית של הוטספרינג בישראל) ולתפארת מדינת ישראל, אנחנו, צוות איסמור, רוצים שתהנו  איתנו מרגעי הגאווה והכבוד:

פרס ליבואן המצטיין האזורי – מקום ראשון לאיסמור

בעלים ומנכ"ל איסמור, יבואני הוטספרינג הבלעדיים בארץ, גאים לייצג את מדינת ישראל

הפרס למקום הראשון לאיסמור הוטספרינג – למכירות היבואן המצטיין האזורי – נציגנו הגאים עם סטיב (Steve Hammock), מנכ"ל הוטספרינג ומייק (Mike Dunn), סמנכ"ל הוטספרינג

נציגנו, יעקב וטל, יחד עם ליאו, Leo Hamacher, סמנכ"ל למכירות ושיווק בינלאומי ב"הוטספרינג" האמריקאי והפרס מקום ראשון למכירות בישראל הקטנה והיפה שלנו

יעקב וטל, נציגי איסמור, הגאים בלקוחותינו הישראליים, יחד עם סטיב (Steve Steiger), מנהל מכירות אזורי אירופה, דרום אמריקה והמזרח התיכון.

הפרס לאיסמור הוטספרינג, מקום ראשון למכירות היבואן המצטיין האזורי, עם סטיב האמוק מנכ"ל הוטספרינג ומייק דאן, סמנכ"ל הוטספרינג

תודה רבה לכם, לקוחותינו היקרים, שמחים וגאים לייצג את מדינת ישראל

ג'קוזי של HotSpring HighLife בחיפה

ג'קוזי של HotSpring סדרת הוטספוט בישוב מודיעין

ג'קוזי של HotSpring בישוב מכבים

ג׳קוזי של הוטספרינג בן 5 שנים בישוב מכבים, נראה כמו חדש – ניתן לראות איך מערכת הספא של הוטספרינג משתבח עם השנים, ממש כמו יין  איכותי.

בריכת ספא HotSpring בנוה אילן בתכנית האח הגדול

בריכות ספא משמשות למרגוע והנאה ולרוב הן מכונות על ידינו בתור ג'קוזי. את בריכות הספא השונות נתקין בדרך כלל בגן הבית אך לעיתים נוכל למצוא אותן על גג הבית או בתוכו. קיימים שני סוגים עיקריים של בריכות ספא: בריכות ספא ובריכות זרמים. את בריכות הספא נוכל למצוא מחופות בחיפויים שונים ומעוצבות בצורות אשר מותאמות לכך שכל רוחץ יוכל להנות באופן שווה מפעולתן. בריכות אלו פועלות על ידי מערכת של פתחים אשר מהם יוצאים זרמים המשתנים בעוצמתם וניתנים לשליטה לרוב על ידי תיבת בקרה או מערכת כפתורים. חלקן של בריכות הספא משלבות מכשירים כמו מסך פלזמה ומערכות שמע להגברת ההנאה והעצמתה.

בריכת ספא HotSpring בהרצליה פיתוח

בריכת ספא HotSpring באשקלון

תמונה זו צולמה באשקלון בחצר מאוד מושקעת: עבודת דקים מרשימה ותאורה שיוצאת מתוך הדק. כמו כן, ליד הג'קוזי של הוטספרינג, ניתן להבחין בהשלמה של מקלחון סולארי, המיובא ע"י חברת איסמור ושמשיה צידית מעל בריכת הספא להשלמת החוויה.

בריכת ספא HotSpring באפקה

בריכת ספא HotSpring בתל ברוך

איסמור יבואנית והמשווקת את מיטב החברות היוקרתיות בתחום של בריכות ספא וסאונה יבשה, רטובה וסאונת חבית – מציגה לכם בזאת את היצרנית .HotSpring Spa תענוג לחזור הביתה כשמוצר כזה מחכה לכם מוכן לשימוש בכל זמן שתרצו. קיים מגוון מוצרים בחנות החברה.

בריכת ספא HotSpring בצור הדסה

בריכת ספא HotSpring בקריית מוצקין

בכל עונות השנה תוכלו להשתמש ולהתענג במוצר איכותי ונעים זה של בריכות ספא ביתיות המשדרגות לכם את רמת החיים מן הקצה אל הקצה. איסמור יבואנית ומשווקת מפנקת אתכם עם מוצרים נוספים של חדרי סאונה, סאונת חבית, ג'קוזי ועוד, של מיטב החברות בתחום. לחיים טובים, נעימים ובריאים יותר.

בריכת ספא HotSpring בבני ציון

אתנחתא נהדרת ממרוץ החיים, להגיע הביתה, להירגע בתוך דגם זה של ג'קוזי לבית היצרנית  .HotSpring Spaזרמי המים השונים יעסו את גופכם ויעניקו לכם את הרגיעה לה ייחלתם. מגוון של פריטי בריאות מסוג זה, יחד עם חדרי סאונה, סאונת חבית. ניתן להשיג בחנות היבואנית והמשווקת איסמור.

בריכת ספא HotSpring בצור משה

בריכות הספא היוקרתיות מגיעות אליכם הביתה – תודות ליצרנית "HotSpring Spa" ומיובאות על ידי חברת "איסמור". בריכות ספא אלו מעניקות לכם תחושה של גן עדן עלי אדמות. דגם זה המוצג לפניכם בעל עיצוב חיצוני ייחודי שמעניק לו ערך מוסף. עוד ממוצרי החנות תוכלו למצוא חדרי סאונה איכותיים. מוצרים שטובים לנפש ולגוף.

בריכת ספא HotSpring במועצה מקומית מיתר

חברת HotSpring Spa הינה היצרנית שתהפוך את חייכם לטובים, מפנקים ונעימים מתמיד. החברה מעניקה לכם את כל הטוב שבעולם: זרמי מים אשר יפנקו את גופכם, ישחררו אותו ויטעינו אותו לעוד יום חדש וזורח בחייכם. באולמות התצוגה של היבואנית "איסמור", תוכלו להתאים לבריכת ספא סאונה ולהפוך את החוויה למושלמת. לפניכם דגם בריכת ספא לבית.

בריכת ספא HotSpring במושב מעונה

בריכות הספא לבית היצרנית ,HotSpring Spa מעניקות לכם רגעים קטנים של אושר. עם דרגות שונות של זרמי מים ההופכות את התענוג לנעים יותר ומזמין יותר, המשווה טיפול רפואי לכל דבר שכן מזרים את הדם ועוזר להמרצתו. מגוון של חדרי סאונת חבית, מטבחי גינה ועוד בחנות היבואנית והמשווקת איסמור.

בריכת ספא HotSpring בתל אביב

"Aria" הינו דגם מופלא שלא תוכלו לוותר עליו בעד שום הון שבעולם. בריכות ספא, איכותיות מפנקות, מענגות ומלטפות את גופכם עם זרמי מים שונים ומתכוננים בדיוק על פי הצורך שלכם. בחנות היבואנית "איסמור", מצפה לכם עולם שלם בתחום של פינוק הגוף יחד עם חדרי סאונה באיכות משובחת.

בריכת ספא HotSpring בפתח תקוה

מעתה אתם יכולים להיות אדונים לעצמכם ולא להתמכר למכוני הספא כאלו ואחרים. "HotSpring Spa", מביאה אליכם הביתה בריכות ספא וחדרי סאונה כפי שמעולם לא ראיתם או יותר נכון חוויתם על גופכם. בחנות היבואנית "איסמור", אתם מוזמנים להתרשם מן הקולקציה המלאה.

בריכת ספא HotSpring בגורן (צימרים הרוח הגלילית)

"Lime Light" הינו דגם אדיר של בריכות ספא, לבית היצרנית "HotSpring Spa", ובו מערכת תאורה רכה שהופכת את השהייה במתקן לחוויה רומנטית מרגשת. להשלמת התפאורה תוכלו להתאים לה, חדר סאונה מפנק ומרגיע בחנות היבואנית "איסמור". וזכרו, מה שעושה טוב לגוף עושה טוב לנפש.

בריכת ספא HotSpring במושב משמרת

היש תענוג יותר גדול מלהגיע הביתה ולהיכנס לתוך בריכת ספא ביתית ופרטית רק שלכם?! דגם יוצא מגדר הרגיל של בריכות "Smit". בתוך כל בריכה מדגם זה מערכות הידרו מסאג' שיפנקו את גופכם . בחנות היבואנית והמשווקת "איסמור", תוכלו להשיג מגוון של דגמים בשכלולים טכנולוגיים שונים.

בריכת ספא HotSpring ביד רמבם

כן רבותיי, זה מה שנקרא החיים הטובים. בריכה עם מדרגות עץ וגדר שתי וערב, בעיצוב חמים והשימוש בהן גן עדן של ממש. מגוון עצום של עיצובים, גדלים, וחומרים אצל היבואנית והמשווקת "איסמור", מביאה לכם עד הבית שלל של בריכות ספא, חדרי סאונה ואפילו אביזרים לברביקיו.

בריכת ספא HotSpring בנוה נטיב

אם רק תנסו לשבת ולהירגע בדגם בריכות ספא שלפניכם לא בטוח שתרצו לעזוב. מקום מרגוע, שלו ומשחרר מלחץ היום יום. עיצוב חמים של קורות עץ מעניקות ערך מוסף למראה הכולל. תוכלו להתאים מוצרים נוספים כדוגמת חדרי סאונה ואביזרים לברביקיו, והכל אצל היבואנית "איסמור".

בריכת ספא HotSpring בכפר ורדים

בריכות ספא, בחיפוי אבן מיוחדת ובהזמנה אישית. ראו כיצד היא משתלבת בצורה הרמונית בחצר. מה יותר מושלם מבריכה כזאת ולצידה חדרי סאונה, ולהשלמת החוויה, תוספת מעולם הקולינריה, אביזרים לברביקיו. אין צורך לצאת מהבית עם כאלו אטרקציות. האחראית על כל הפינוקים הללו, היבואנית והמשווקת "איסמור".

בריכת ספא HotSpring באשדוד

העלייה אליהן במדרגות האבן מעצימות את הדרמה בריכות ספא. הם נוסחת החיזוק היומי שלכם. "איסמור", מציגה לכם מוצרים מעולם שכולו מדבר נוחות עילאית, בעיצוב מהפנט ובטכנולוגיה מתקדמת. מגוון מותגים של חדרי סאונה, ואביזרים לברביקיו של החברות המובילות אצל היבואנית והמשווקת.

בריכת ספא HotSpring בחיפה

עם דגם סוברין של בריכות ספא המוצג לפניכם, תרגישו אדונים של ממש. קחו לכם כוס שמפנייה או קערת פירות אקזוטיים והתפנקו לכם כמו שצריך. תוכלו לאחר מכן ליהנות גם בתוך סאונה ולארוחת הצהריים השתמשו במבחר עשיר של אביזרים לברביקיו כך שתוכלו להכין ארוחה טובה (ירקות, בשר או עוף) על הגריל – "איסמור" היבואנית והמשווקת מוצרי איכות לחצר, מביאה לכם הנאה ורוגע .לבית.

בריכת ספא HotSpring בירושלים

איסמור היבואנית והמשווקת במיוחד בשבילכם, מוצרים משובחים שיהפכו לכם את החיים לנעימים, מפנקים וכיפיים הרבה יותר ממה שהיו לכם קודם. טבילה בתוך בריכת ספא מעוצבת, כניסה לתוך סאונה איכותית ושימוש בגריל בנוי, יהפכו לכם את השהייה בבית לחוויה מושלמת של ממש.

בריכת ספא HotSpring בקרית גת

השם המקורי של הג'קוזי הוא "יאקוצי", מכן שמו גקוזי באיטלקית בריכות ספא יחודיות מדגם prodigy. בריכה הכוללת את ה"מוטו מסג'" העולה ויורד לאורך עמוד השדרה המבצע מסג' יסודי לחוליות הגב ומסג' לאזור הרגליים המזרים את הדם בשוקיים ובכפות הרגליים ויוצר תחושה נפלאה של הנאה ושחרור מתחים פיזיים ונפשיים. בייצור חברת"HotSpring ” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר חדרי סאונה , בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי

בריכת ספא HotSpring בחיפה

השלג שהצטבר על רצפת חצר הבית הגביר בי את החשק לטבול במימי בריכה מסדרת בריכות ספא מדגם envoy. הדלקתי נרות והעמדתי אותם על שרפרף העץ אותו בניתי, הוספתי צלחת אצטרובלים לטקסטורה הרומנטית. הדלקתי תאורה אחורית והזמנתי את אשתי להצטרף אלי לערב רומנטי מפנק. מבית היצרן "HotSpring Spa” ובייבוא חברת "איסמור" המשווקת בן השאר חדרי סאונה בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי, מערכות ג'קוזי לחצר ועוד. בגימור בצבעים מרגיעים של עץ בצבעים בגוונים דובדבן אדמדם.

בריכת ספא HotSpring בנתניה

מאובזרת לתפארת במיטב הנתונים לפינוק שלא יישכח בחיים. בריכה מסדרת בריכות ספא מדגם grandee המשכיחה מכם את כל טרדות היום ומשאירה אותם לבעבע במים בין בועות הסבון. בייצור חברת "HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, מתקני ברביקיו בנוי, חדרי סאונה , בתי עץ ועוד. מגיעה בגימור בצבעים מרהיבים בגוונים של אפור בהיר וקונטרסטי לצבע הלבן הממלא את דפנותיה ומערכת זרמים ייחודית הכוללת לוח בקרה הקל לתפעול ואסתטי בעיצוב חדשני.

בריכת ספא HotSpring בפוריה

השיחה הקלילה שניהלנו בתוך בריכה מסדרת בריכות ספא מדגם vista השכיחה מאתנו את הפלא העיצובי בו אנו נמצאים. לפתע לחצתי את השלט שהיה ממונה על עוצמת הזרימה של המים וכולם היו המומים ולא הבינו את מקור ההפתעה. מי היה מאמין שמסתתר לו שלט בין בועות הסבון המבעבעות. בייצור חברת "HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, חדרי סאונה , מתקני ברביקיו בנוי, בתי עץ ועוד. מגיעה בגימור בצבעים מרהיבים בגוונים של עץ כהה וקונטרסטי לצבע הלבן הממלא את דפנותיה.

בריכת ספא HotSpring בבני דרור

רוצים את עיצוב הבית מושלם , לטעום פינוק אמיתי מהו?! החליקו לתוך בריכה מסדרת בריכות ספא מדגם aria המציגה גדולה בעיצוב מפנק ושליטה מלאה על מערכת זרמים חדשנית, קלה ונוחה ביותר לתפעול המעניקה מסג' כולל לכל אברי הגוף שכל כך זקוקים לה. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, חדרי סאונה , מתקני ברביקיו בנוי, בתי עץ ועוד. מגיעה בגימור בצבעים מרהיבים בגוונים של עץ אדמדם ומערכת בקרה ייחודית.

בריכת ספא HotSpring בחיפה

הכל כבר מוכן לעוד יום חדש ומלא פינוקים. להתמסר להנאות הגדולות של החיים ולזרום לעבר עולם של הנאה בלתי ניתנת לתיאור. בריכה מדגם sorrento מקבוצת בריכות ספא המאובזרות במערכות זרמים מתקדמות המזרימות את הדם בגופכם ונותנות לו תחושה של קלילות ייחודית הנחוצה לו. מבית היצרן חברת "HotSpring Spa” בייבוא חברת "איסמור" המייבאת בן השאר, חדרי סאונה , בריכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ועוד ומתאימה לעולם הפינוק שכל-כך מגיע לכם.

בריכת ספא HotSpring בקדימה

עולם הפינוק מתקדם בצעדי ענק היישר אל חצר הבית שלכם. בריכה מפנקת במיוחד מדגם mallorca תשאיר אצלכם בגוף טעם טוב שאותו לא תהיו מוכנים לשכוח ועליו לא תהיו מוכנים לוותר. בריכות ספא הכוללת מערכת זרמים חדשנית וייחודית בעלת בקרה הנוחה ביותר לתפעול וחלוקה שווה של פיזור הזרמים לכל המקומות הנחוצים בגוף. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר, מערכות ג'קוזי לחצר , בתי עץ , חדרי סאונה , מתקני ברביקיו בנוי ועוד.

בריכת ספא HotSpring בהרצליה הותיקה

הזמנתי את אישתי לחצר הבית ולפתע נאורו עיניה…בפינה המקורה הייתה מונחת על האדמה בריכה מדגם bengal מסדרת בריכות ספא מפנקות המחזירות לגוף את הפינוק לו הוא זקוק על-ידי שימוש במערכת סילונים ייחודית בעלת בקרה נוחה וידידותית בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המשווקת בן השאר,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ועוד ומציבה סטנדרטים חדשים של אבזור איכותי ובלתי מתפשר, המעניק לחיים את הטעם לו אתם זקוקים.

בריכת ספא HotSpring בהרצליה פיתוח

כאשר השם נכנס אל השפה האנגלית, איותו גרם לכך שייהגה בטעות כ"ג'קוזי" – ומשם הדרך של שגיאה זו את השפה העברית הייתה קצרה ביותר. בריכות ספא מפנקות מדגם מרובע בשם Solana המיועדת לחמישה אנשים, מרגיעה ומפנקת את כל חלקי הגוף ומשחררת שרירים תפוסים על-ידי שימוש במערכת סילונים ובקרה מתקדמת. . בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ועוד.

בריכת ספא HotSpring ברשפון

מעניין לשים לב כי השם המקורי של הג'קוזי הוא "יאקוצי", כיוון שכך אכן הוגים את המילה Jacuzzi באיטלקית. בריכות ספא מפנקות מדגם jetsetter. בריכה הכוללת את ה"מוטו מסג'" העולה ויורד לאורך עמוד השדרה המבצע מסג' יסודי לחוליות הגב ומסג' לאזור הרגליים המזרים את הדם בשוקיים ובכפות הרגליים ויוצר תחושה נפלאה של שחרור מתחים פיזיים ונפשיים המצטברים בגוף. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר חדרי סאונה ,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ומחסנים לביצוע חפוז עם החברה ועוד.

בריכות ספא HotSpring במעלה צביה

מעניין לשים לב כי השם המקורי של הג'קוזי הוא "יאקוצי", כיוון שכך אכן הוגים את המילה Jacuzzi באיטלקית. בריכות ספא מפנקות מדגם prodigy. בריכה הכוללת את ה"מוטו מסג'" העולה ויורד לאורך עמוד השדרה המבצע מסג' יסודי לחוליות הגב ומסג' לאזור הרגליים המזרים את הדם בשוקיים ובכפות הרגליים ויוצר תחושה נפלאה של שחרור מתחים פיזיים ונפשיים המצטברים בגוף. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר חדרי סאונה ,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ומחסנים לביצוע חפוז עם החברה ועוד.

בריכת ספא HotSpring במושב בן-עמי

הגוף דורש פינוק מהסוג שרק אתם מכירים ויכולים להעניק לו. בריכת ספא מפנקת במיוחד המחזירה לכם את הטעם לחיים בעיסוי מפנק לכל חלקי הגוף ונותנת תחושה עילאית של אושר קסום. בריכה הכוללת פינת שכיבה ומאפשרת למי שמנסה אותה נוחות מרבית הכוללת את ה"מוטו מסג'" המבצע מסג' כולל לכל הנקודות המתאימות בגוף ויוצר תחושה נפלאה של שחרור לחץ פיזי המצטבר בגוף. בשיווק חברת "איסמור" המאבזרת את חצר הבית באביזרי יוקרה מרהיבים ומייבאת בן היתר,בריכות ג'קוזי לחצר , חדרי סאונה , בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ועוד.

בריכת ספא HotSpring ברמת השרון

ג'קוזי הוא בריכה קטנה, מחוממת לטמפרטורה שבין שלושים לארבעים מעלות צלזיוס ובה זרם אוויר היוצר בועות אוויר וזרמים במים המיועדת לשחרור והרפיית שרירים ולהנאה. מספר המשתמשים בו משתנה לפי גודלו. בריכת ספא מדגם vangard מונחת לתפארת הפינוק המושלם בחצר הבית ומעניקה מסג' עולמי ותורמת להרפיית השרירים בכל חלקי הגוף. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המאבזרת את חצר הבית באביזרי יוקרה מרהיבים ומייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ועוד.

בריכת ספא HotSpring בהרצליה פיתוח

כאשר ביקרנו בחצר ביתם של חברים קרובים, ציפתה לנו הפתעה נעימה ובלתי צפויה. חברי לקח אותנו לפינה בחצר הבית והרים מכסה של בריכת ספא מדגם glidrite מפנקת אמיתית בעלת מערכת זרמים ייחודית המעניקה מסג' עולמי לכל פינה ופינה בגוף בייחוד באזור עמוד השדרה, השוקיים וכפות הרגליים. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המאבזרת את חצר הבית באביזרי יוקרה מרהיבים ומייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ, מתקני ברביקיו בנוי ועוד.

בריכת ספא HotSpring בתל מונד

החיים מעולם לא היו טובים יותר כמו היום. בריכות ספא מפנקות מדגם caspian מעכשיו בהישג ידכם. בריכה המיועדת למספר אנשים הכוללת את ה"מוטו מסג'" העולה ויורד לאורך עמוד השדרה המבצע מסג' כולל לחוליות הגב ומסג' לאזור הרגליים המזרים את הדם בנקודות המתאימות ויוצר תחושה נפלאה של שחרור לחץ פיזי המצטבר בגוף. בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, בתי עץ , מתקני ברביקיו בנו , חדרי סאונה ועוד.

בריכת ספא HotSpring באבן יהודה

בריכת ספא HotSpring בכפר סירקין

אתם יכולים להיות רגועים. בריכות ספא המפנקות את הגוף, מרגיעות את הנפש ומחיות את הנשמה, ממתינות לכם מעבר לפינה. בריכה המיועדת לארבעה אנשים, בעלות מידות: גובה-91 ס"מ, רוחב-220 ס"מ, אורך 198 ס"מ. תכולת המים הינה 1325 ליטר. משקל עם המים 1907 קילו. צבעי המעטפת מגיעים בגוונים של עץ אדום ואפור. צבעי הקונכייה הם פנינה, חול וכחול והתאורה כוללת שישה צבעים ודימר.בייצור חברת"HotSpring Spa” בשיווק חברת "איסמור" המייבאת בן היתר,מערכות ג'קוזי לחצר, חדרי סאונה , בתי עץ , מתקני ברביקיו בנוי ועוד.

 

בריכת ספא מפוארת המשלבת את כל התכונות המתקדמות של יחידות הספא של חברת hotspring. בעלת עיצוב אקסקלוסיבי של המתכנן הבלגי הנודע win segers אשר עיצב יחידה המשלבת עץ טיק ומתכת אל-חלד כסופה. ביבוא "איסמור" המשווקת בריכות ספא יוקרתיות.

בריכת ספא HotSpring באבן יהודה

בואו נדבר קצת על בריכות ספא

בריכת ספא איננה רק אמבטיה עם מים חמים ומבעבעים. זהו מקום לנקות בו את הראש ולסדר את המחשבות, מקום מפגש למשפחה וחברים, וכמובן גם מקום לבילוי זוגי רומנטי. בריכות ספא, או ספא בריכה, הן משהו אשר מציע נחמה, רגיעה, התחדשות והתרעננות. מיותר כמובן לומר כי בריכת ספא איננה רק עניין של מקלחת והתנקות- המים החמים והסילונים המעסים מאפשרים שחרור שרירים, הפגת לחצים, שיפור במצב הרוח ועוד.

נכון, כמעט לכולם יש היום בבית מקלחת גדולה ויפה ואפילו אמבטיה, אך אין ספק שהיתרונות הרבים ביותר מתקבלים דווקא בעזרת ספא בריכה.

החיים המודרניים מספקים לנו סיבות רבות להילחץ ולהתעייף. רוב האנשים לא נחים מספיק, לא ישנים מספיק ולא אוכלים ארוחות מסודרות. אורח חיים זה עלול לגרום להיווצרותן של בעיות רפואית שונות, כגון שרירים תפוסים, כאבי גב, לחץ נפשי ועוד. אין באפשרותנו להציע פיתרון קסם, אך יש לנו דרך מוכחת ויעילה לעזור לכל אותם לחצים ובעיות- בריכות ספא כמובן. אכן, בריכות ספא מציעות הטבות רבות. הטבות אלו הן נגזרת של המים, החום, הזרמים השונים, והתראפיה המרגיעה שנוצרת בעזרת כל המרכיבים האלו. בנוסף, תגלו שאחד מהיתרונות הבולטים הוא יתרון הנגישות, משום שאם תתקינו בביתכם ספא בריכה, כלומר- בריכת ספא, תוכלו להנות ממנה בכל שעה שתחפצו, בין אם בחוץ שורר קיץ תל אביבי לוהט, או חורף גלילי גשום. לעיתים קרובות, כאשר אנשים סובלים מדלקות פרקים, שרירים תפוסים, נקעים או אפילו כאבי בטן והצטננות, הם משתמשים בבקבוקי מים חמים או כריות לחימום במיקרוגל כדי להקל על הכאב. כאשר יש לכם בבית ספא בריכה, אתם יכולים פשוט להכנס לתוכה עם ספר טוב, סרט בטלויזיה או עם בני הזוג או הילדים, ולהנות מהקלה כמעט מיידית בכאב. לעיתים, אנשים חוששים שהם עלולים להפוך לרגועים כל כך בזמן השהייה במימיהן הנעימים של בריכות ספא, עד שהם ירדמו. אך אל חשש- ברובן הגדול של בריכות ספא מותקנים מקומות ישיבה, כריות לראש ומעקים, כך שאפילו אם תרדמו לרגע, לא יקרה לכם כלום. בריכות ספא נקראות ספא בריכה משום שהן מציעות לכם לא רק את המגע המעסה הנעים של המים, אלא גם את החום הגבוהה יחסית השורר בתוך מתקן סאונה. הן נפלאות עבור אנשים אשר עברו ניתוחים שונים הקשורים לשרירים או לעצמות, משום שהחום והסילונים מציעים עיסוי רפואי שעוזר בתהליך ההחלמה. כפי שניתן להבין, המים החמים והנעימים של בריכות ספא טובים לא רק עבור התפנקות אלא גם עבור שימושים תראפוייטים שונים. כאשר הסילונים של בריכת ספא מניעים את המים שבתוך הבריכה בתנועות סיבוביות ייחודיות, הם בעצם הופכים את המים הפשוטים למים שמעניקים הידרותראפיה (תראפיה באמצעות מים). לתכונה זו של המים בתוך ספא בריכה ישנם יתרונות רבים, משום שהיא גורמת לתגובות מרגיעות על הגוף והנפש. ניתן ממש לומר שאתם יכולים "לשטוף מעליכם את צרותיכם", וזו לא תהיה הגזמה. תוכלו למצוא אצלינו בריכות ספא אשר מציעות את האפשרות של שליטה בטמפרטורת המים- וכך תוכלו לשלוט על היתרונות השונים אשר ניתן להפיק מהן, בהתאם לצרכיכם, למזג האויר בחוץ וכמובן גם לטעמכם האישי.

בקיצור, ברכת ספא ביתית מציעה לכם את כל היתרונות של ביקור בספא, אך ללא החסרונות של בזבוז זמן וכסף!